P030314
Politja Prusik Mini Petzl
El Mini és una politja lleugera que pot suportar càrregues pesades.
És apte per a instal·lacions amb sistema antiretorn (nus autoblocant Prusik).
• Forma plana, compacta i lleugera
• Poleta sobre coixinets de boles segellats per garantir un rendiment excel·lent
Per utilitzar amb cordes de 7 a 11 mm

200 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 80 g |
| Materials | brides d'alumini / polea d'alumini |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 12278 / UIAA |
| Diàmetre mínim de la corda | 7 mm |
| Diàmetre màxim de la corda | 11 mm |
| Diàmetre de la polea | 25 mm |
| Rendiment | 91% |
| Càrrega de treball | 5 kN (2,5 kN en un fil) |
| càrrega de ruptura | 23 kN |
| Referència del fabricant | P59A |
Sistemes anti-revers: