P030314
Kladka Prusik Mini Petzl
Mini je lehká kladka, která unese těžká břemena.
Je vhodný pro instalace se zpětným systémem (samojistný uzel Prusik).
• Plochý, kompaktní a lehký tvar
• Kladka na utěsněných kuličkových ložiskách zajišťuje vynikající výkon
Pro použití s u200bu200blany od 7 do 11 mm

200 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 80 g |
| Materiály | hliníkové příruby / hliníková kladka |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12278 / UIAA |
| Min. průměr lana | 7 mm |
| Max průměr lana | 11 mm |
| Průměr kladky | 25 mm |
| Výtěžek | 91 % |
| Pracovní zátěž | 5 kN (2,5 kN na jednom prameni) |
| lámací zátěž | 23 kN |
| Reference výrobce | P59A |
Antireverzní systémy: