M020008
ML100 Maglite lommelykt
ML100 er en LED-lommelykt som drives av 3 batterier.
Med sine 137 lumen lyser den i en avstand på 306 meter.
4 lyskonfigurasjoner er mulig med flere lysmoduser: full effekt, energisparing, blinking, SOS
• Allsidig og ultrabestandig lommelykt
• Drives av 3 batterier LR14/C (inkludert)
• Flere lysmoduser
• Utgang: 137 lumen
• Lyser opp til 306 meter
• Autonomi på 37 timer ved full effekt og omtrent 78 timer ved lav effekt
• IPX4 vanntett
• Tåler 1 meters fall
10 års garanti

200 Artikkel Enheter
På lager
Advarsel: Siste vare på lager!
Tilgjengelig fom
| Vekt | 522 g |
| Maks lysmengde | 137 lumen |
| Lysintensitet | 23393 kandelaer |
| maks avstand | 306 m |
| Vanntetting | IPX4 (vær- og støvbestandig) |
| Mat | 3 LR14/C 1,5V batterier |
| Dimensjoner | 282 mm (lengde) |
| Lampehode diameter | 50.22 mm |
| Lampekroppens diameter | 30.45 mm |
Lysoppsett #1:
- 1 klikk: full kraft
- 2 klikk: 25 % av full effekt - energisparing
- 3 klikk: blinker
Lysoppsett #2:
- 1 klikk: full kraft
- 2 klikk: 25 % av full effekt - energisparing
- 3 klikk: SOS
Lysoppsett #3:
- 1 klikk: på/av
- 2 klikk: full kraft
- 3 klikk: 25 % av full effekt - energisparing
Lysoppsett #4:
- 1 klikk: på/av
- 2 klikk: full kraft
- 3 klikk: blinker