M020008
Svítilna ML100 Maglite
ML100 je LED svítilna napájená 3 bateriemi.
Se svými 137 lumeny dosvítí na vzdálenost 306 metrů.
Jsou možné 4 konfigurace osvětlení s několika režimy osvětlení: plný výkon, úspora energie, blikání, SOS
• Všestranná a ultra odolná svítilna
• Napájení 3 bateriemi LR14/C (součást dodávky)
• Více režimů svícení
• Výkon: 137 lumenů
• Dosvítí až 306 metrů
• Autonomie 37 hodin při plném výkonu a přibližně 78 hodin při nízkém výkonu
• IPX4 voděodolný
• Odolá pádu z 1 metru
10 let záruka

200 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 522 g |
| Maximální množství světla | 137 lumenů |
| Intenzita světla | 23 393 kandel |
| Vzdálenost max | 306 m |
| Hydroizolace | IPX4 (odolný vůči povětrnostním vlivům a prachu) |
| Jídlo | 3 baterie LR14/C 1,5V |
| Rozměry | 282 mm (délka) |
| Průměr hlavy lampy | 50.22 mm |
| Průměr těla lampy | 30.45 mm |
Nastavení osvětlení #1:
- 1 kliknutí: plný výkon
- 2 kliknutí: 25 % plného výkonu - úspora energie
- 3 kliknutí: blikání
Nastavení osvětlení #2:
- 1 kliknutí: plný výkon
- 2 kliknutí: 25 % plného výkonu - úspora energie
- 3 kliknutí: SOS
Nastavení osvětlení #3:
- 1 kliknutí: zapnutí / vypnutí
- 2 kliknutí: plný výkon
- 3 kliknutí: 25 % plného výkonu - úspora energie
Nastavení osvětlení #4:
- 1 kliknutí: zapnutí / vypnutí
- 2 kliknutí: plný výkon
- 3 kliknutí: blikání