NIEUW MODEL 2018 Z-STOKKEN VOOR MATEN 100, 110 en 120 CM
Trailrunningstokken Distance Carbon Z 2017 Trekkingstokken Black Diamond
De Distance Carbon Z 3-delige hengel is de lichtste in het Z-Pole-assortiment.
100% carbon, uitgerust met Z-Pole snelle inzettechnologie, deze opvouwbare stok is ideaal voor bergliefhebbers in snelle stijl.
Trailers zullen de prestaties van de Distance Carbon Z waarderen.
• Lichtgewicht antislip EVA-schuimgreep, ademende, vochtafvoerende polsband
• Kleine verlenging onder de antislip handgreep van EVA-schuim
• 3-delige opvouwbare paal voor snelle inzet door kegels
• Samenstelling in 100% koolstofvezel
• Verwisselbare niet-markerende hardmetalen tech-tips en rubberen tech-tips geleverd met opbergkoffer
• Stopring met strengclip om gevouwen strengen vast te houden
Verkrijgbaar in 4 maten: 100cm / 110cm / 120cm / 130cm
Heb het paar verkocht.

0 Item Items
Dit product is niet meer op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | 100% koolstof |
| Gewicht | paar: [100 cm] 280 g / [110 cm] 285 g / [120 cm] 290 g / [130 cm] 295 g |
| Snee | 100 cm / 110 cm / 120 cm / 130 cm |
| Opgevouwen lengte | [100 cm] 33 cm / [110 cm] 37 cm g / [120 cm] 40 cm / [130 cm] 43 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| Omgaan met | licht en gripvast EVA-schuim |
| Punt | Verwisselbare hardmetalen tech-tip en rubberen tech-tip |
| Wasmachine | Stopring |
De Distance Carbon Z Black Diamond van 100% carbon is extreem licht. Het paar weegt slechts 290 g in 120 cm.
Deze paal is bedoeld voor beoefenaars van langeafstandscursussen die op zoek zijn naar prestaties. Uitgerust met Z-Pole-technologie, biedt hij een snelle implementatie zonder tijdverlies en zeer compacte opslag wanneer hij is opgevouwen.
Het heeft verwisselbare en niet-markerende Tech Tips, evenals een licht en hechtend EVA-schuimhandvat (zeer goede grip).
Het Z-Pole Rapid Deployment-systeem:
De technologie voor het inzetten van kegels is geïnspireerd op de knowhow van Black Diamond op het gebied van lawinesondes en is een essentieel onderdeel van de robuustheid, stabiliteit en snelheid van inzet van Z-Pole-stokken.
Pak gewoon het handvat en het bovenste uiteinde van de paal vast en trek ze vervolgens elk in een tegenovergestelde richting. De stick klikt op zijn plaats en vergrendelt.
Elke Rapid Deployment Cone wordt gebruikt om één streng van de stick te geleiden en te positioneren en vervolgens om de kruising vast te zetten wanneer de stick is vergrendeld.
Zachte beschermende eindkappen bedekken de centrale Kevlar-kabel van de paal in opgevouwen toestand.
Het Z-Pole Rapid Deployment System heeft drie unieke elementen:
• Een onzichtbaar intern snoer/kabel
• Een simpele drukknop om de streng te vouwen
• Snelle kegelimplementatie in één stap

Hulp bij het kiezen van de maat van de Z-Pole sticks:
• Voor wandelen, wandelen en dragen, waarbij de criteria van stabiliteit en ondersteuning een prioriteit zijn: kies een stokmaat die iets groter is dan degene die bij je past.
• Voor racen, waarbij het criterium bergopwaartse voortstuwing een prioriteit is: kies een stokmaat die iets kleiner is dan degene die bij je past.

