SAMHAIL NUA 2018 Z cuaillí DO MÉID 100, 110 agus 120 CM
Cuaillí cosáin Fad Carbóin Z 2017 Cuaillí Trekking Black Diamond
Is é an cuaille Fad Carbóin Z 3-alt an ceann is éadroime sa raon Z-Pole.
100% carbóin, atá feistithe le teicneolaíocht imscaradh tapa Z-Pole, tá an cuaille collapsible seo oiriúnach do dhíograiseoirí sléibhe i stíl tapa.
Beidh meas ag leantóirí ar fheidhmíocht an Distance Carbon Z.
• Greim cúr EVA neamh-duillín éadrom, strap caol inálaithe agus wicking taise
• Síneadh beag faoin láimhseáil cúr EVA neamh-duillín
• Cuaille collapsible 3-alt a thairgeann imscaradh tapa ag cóin
• Comhdhéanamh i snáithín carbóin 100%.
• Leideanna teicneolaíochta cairbíde neamh-mharcála in-idirmhalartaithe agus leideanna teicneolaíochta rubair curtha ar fáil le cás stórála
• Washer stopallán le gearrthóg snáithe chun snáitheanna fillte a shealbhú
Ar fáil i 4 mhéid: 100cm / 110cm / 120cm / 130cm
Dhíol an péire.

0 Item Items
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Ábhar | 100% carbóin |
| Meáchan | péire: [100 cm] 280 g / [110 cm] 285 g / [120 cm] 290 g / [130 cm] 295 g |
| Gearr | 100 cm / 110 cm / 120 cm / 130 cm |
| Fad fillte | [100 cm] 33 cm / [110 cm] 37 cm g / [120 cm] 40 cm / [130 cm] 43 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| Láimhseáil | cúr EVA éadrom agus grippy |
| Pointe | Barr teicneolaíochta idirmhalartaithe chomhdhúile agus tip teicneolaíochta rubair |
| Washer | Stopper níocháin |
Tá an Distance Carbon Z Black Diamond déanta as 100% carbóin thar a bheith éadrom. Ní mheáchan an péire ach 290 g in 120 cm.
Tá an cuaille seo dírithe ar chleachtóirí cúrsaí fad-achair atá ag lorg feidhmíochta. Feistithe le teicneolaíocht Z-Pole, cuireann sé imscaradh tapa ar fáil gan aon am a chur amú agus stóráil an-dhlúth nuair a bhíonn sé fillte.
Tá Leideanna Teicniúla idirmhalartaithe agus neamh-mharcála aige, chomh maith le láimhseáil cúr EVA éadrom agus greamaitheach (greim an-mhaith).
An Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
Tá teicneolaíocht imscaradh cón spreagtha ag fios gnó Black Diamond i dtóraithe sléibhe, tá sé ina chuid riachtanach de stóinseacht, cobhsaíocht agus luas imscaradh cuaillí Z-Pole.
Níl le déanamh ach grab an hanla agus foirceann uachtair an cuaille agus ansin iad a tharraingt i dtreo eile. Léimeann an bata ina áit agus glasann sé.
Úsáidtear gach Cón Mear-Imlonnaithe chun snáithe amháin den mhaide a threorú agus a shuíomh agus ansin chun an t-acomhal a dhaingniú nuair a bhíonn an bata faoi ghlas.
Clúdaíonn caipíní deiridh bog cosanta cábla lárnach Kevlar an cuaille nuair a bhíonn sé fillte.
Tá trí ghné uathúla ag Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
• Corda/cábla inmheánach dofheicthe
• Cnaipe simplí chun an snáithe a fhilleadh
• Imscaradh tapa cón aon-chéim

Cabhair maidir le méid na gcuaillí Z-Pole a roghnú:
• Le haghaidh siúl, siúl agus iompar, áit a bhfuil na critéir maidir le cobhsaíocht agus tacaíocht mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos mó ná an ceann a oireann duit.
• Le haghaidh rásaíochta, áit a bhfuil an critéar tiomána suas an cnoc mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos lú ná an ceann a oireann duit.

