
De Plume 2 secties Guidetti, de lichtste opvouwbare Trail-stokken op de markt...
Na de revolutionaire afneembare Plume stick, blijft Guidetti innoveren met de 2-ply Plume!
Deze 2-delige paal met 100% Carbon touw is ultralicht, ultradun en ook in één klik opvouwbaar om het transport te vergemakkelijken.
Ideale stick voor lange afstanden!
• Ultra licht (132g in 122cm)
• Samenstelling 100% Carbon Ultra Tech
• Vouwt en ontvouwt gemakkelijk en snel
• Viper foam handvat voor uitstekende grip en optimaal comfort
• Afneembare Light Gauntlet om je handen in 1 klik vrij te maken tijdens de race
• Conische punt met wolfraam punt
Stok gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
2 jaar garantie.
Verkrijgbaar in 115cm, 122cm of 128cm
Verkocht het paar


62 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | Carbon Ultra-Tech 100% |
| Gewicht | per stokje: [115cm] 129g / [122cm] 132g / [128cm] 135g |
| Snee | 115 cm / 122 cm / 128 cm |
| Opgevouwen lengte | [115 cm] 61 cm / [122 cm] 65 cm / [128 cm] 69 cm |
| Aantal strengen | 2 |
| Draaddiameter: | 8 |
| Omgaan met | mosadder |
| polsbandje | afneembare lichte handschoen |
| Punt | conisch met wolfraam tip |
In trail is het uitnemen of opbergen van een stick een echte verspilling van tijd en energie tijdens de race. De nieuwe Guidetti 2-delige Plume paal is ontworpen met als doel trailers te voorzien van een steeds efficiëntere paal. De 2-laagse veer combineert lichtheid en compactheid wanneer opgevouwen. Een simpele klik en de stick is opgevouwen om te vervoeren.
Met 129 g in 115 cm is de Plume 2 strengen een van de lichtste stokken op de markt.
Samengesteld uit 2 buizen van 100% koolstof, biedt het flexibiliteit, weerstand en lichtheid. Hij is uitgerust met de afneembare lichte handschoen om je handen tijdens het hardlopen met één klik vrij te maken.
Het handvat van de mosadder:
De GUIDETTI viper foam handgreep, uitgerust met het afneembare systeem, zorgt voor lichtheid en comfort bij het gebruik van de stok.

De afneembare lichthandschoen:
De afneembare lichte handschoen heeft dezelfde eigenschappen als de GUIDETTI handschoen (goede handondersteuning, duimlus, afneembaar systeem en maatverstelling) met minder stof om lichter en onzichtbaar te zijn voor de trailrunner.

Het paaldraagsysteem (verkrijgbaar als accessoire):
Het door Guidetti ontwikkelde innovatieve draagsysteem kan aan elke rugzak worden bevestigd om je Trail-stokken te dragen.
Het bespaart tijd tijdens Trail-Running races.


Hulp bij het kiezen van de maat van de palen:
(Stokmaat u003d je lengte × 0,67)
Très bons bâtons
Très bons bâtons de montée (seulement)
Très légers mais le seraient encore plus s'ils avaient qu'une simple dragonne.
Autre petit defaut: un des deux coince parfois lors du montage. J'espère pouvoir améliorer ça en graissant le fil.
Trop content
Vraiment compétent serviable et souriant. TOP. Je recommande +++
le top du service client
super batons. Légers et très efficaces sur les ultra. Et un super service client. Envoi immédiat et reçu rapidement.
Vendeur parfait
Commandés le samedi livré le mardi, vendeur parfait je recommande.
Le top
Bâtons idéaux pour la longue distance.
Bâtons de trail idéaux?
Une évolution du classique "plume", bâtons de trail les plus légers du marché.
Le fait de pouvoir les plier et les ranger dans les portions roulantes est un plus. Système de clipsage efficace.
Grand merci au Service clientèle à l'écoute du client et pour la livraison expresse.
Meilleur vendeur de bâtons Guidetti sur le net?