
El Plume 2 seccions Guidetti, els pals de Trail plegables més lleugers del mercat...
Després del revolucionari Plume stick desmuntable, Guidetti continua innovant amb el Plume de 2 capes!
Aquest pal de 2 seccions amb corda de carboni 100% és ultra lleuger, ultra prim i també es pot plegar amb un sol clic per facilitar el transport.
Pal ideal per a senders de llarga distància!
• Ultra lleuger (132 g en 122 cm)
• Composició 100% Carbon Ultra Tech
• Es plega i es desplega fàcilment i ràpidament
• Mànec d'escuma Viper per a una excel·lent adherència i una comoditat òptima
• Guant de llum desmuntable per alliberar les mans en 1 clic durant la carrera
• Punta cònica amb punta de tungstè
Pal fet a França a Grenoble.
2 anys de garantia.
Disponible en 115cm, 122cm o 128cm
Vengut el parell


62 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | Carbon Ultra Tech 100% |
| Pes | per pal: [115cm] 129g / [122cm] 132g / [128cm] 135g |
| Tallar | 115 cm / 122 cm / 128 cm |
| Longitud plegada | [115 cm] 61 cm / [122 cm] 65 cm / [128 cm] 69 cm |
| Nombre de fils | 2 |
| Diàmetre del fil | 8 |
| Gestionar | escurçó de molsa |
| corretja de mà | guant lleuger desmuntable |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
A la pista, treure o emmagatzemar un pal és una veritable pèrdua de temps i energia durant la cursa. El nou pal Plume de 2 peces de Guidetti ha estat dissenyat amb l'objectiu de proporcionar als remolcs un pal cada cop més eficient. La ploma de 2 capes combina lleugeresa i compacitat quan es plega. Un simple clic i el pal es plega per ser transportat.
Amb 129 g en 115 cm, el Plume 2 fils és un dels pals més lleugers del mercat.
Compost per 2 tubs 100% de carboni, ofereix flexibilitat, resistència i lleugeresa. Està equipat amb el guant lleuger desmuntable per alliberar les mans amb un sol clic durant les vostres curses.
El mànec de l'escurçó de molsa:
El mànec d'escuma GUIDETTI Viper, equipat amb el sistema desmuntable, proporciona lleugeresa i comoditat a l'hora d'utilitzar el pal.

El guant lleuger desmuntable:
El guant lleuger desmuntable té les mateixes característiques que el guant GUIDETTI (bon suport per a les mans, llaç pel polze, sistema desmuntable i ajust de talla) amb menys teixit per tal de ser més lleuger i invisible per al corredor.

El sistema de transport de pals (disponible com a accessori):
L'innovador sistema de transport desenvolupat per Guidetti s'enganxa a qualsevol motxilla per portar els teus bastons de Trail.
Estalvia temps durant les curses de Trail-Running.


Ajuda a triar la mida dels pals:
(Mida del pal u003d la teva alçada × 0,67)
Très bons bâtons
Très bons bâtons de montée (seulement)
Très légers mais le seraient encore plus s'ils avaient qu'une simple dragonne.
Autre petit defaut: un des deux coince parfois lors du montage. J'espère pouvoir améliorer ça en graissant le fil.
Trop content
Vraiment compétent serviable et souriant. TOP. Je recommande +++
le top du service client
super batons. Légers et très efficaces sur les ultra. Et un super service client. Envoi immédiat et reçu rapidement.
Vendeur parfait
Commandés le samedi livré le mardi, vendeur parfait je recommande.
Le top
Bâtons idéaux pour la longue distance.
Bâtons de trail idéaux?
Une évolution du classique "plume", bâtons de trail les plus légers du marché.
Le fait de pouvoir les plier et les ranger dans les portions roulantes est un plus. Système de clipsage efficace.
Grand merci au Service clientèle à l'écoute du client et pour la livraison expresse.
Meilleur vendeur de bâtons Guidetti sur le net?