G010112
Nieuw model 2017-2018
All-season (zomer/winter) 3-delige telescopische stokken in aluminium, uitgerust met het aluminium Easy Lock systeem (met ventiel) en de antislip Guidetti grip voor een beter gebruik van de stokken op hellingen.
Stokken bedoeld voor korte of lange afstanden wandelen, sneeuwschoenwandelen...
• 3-delige telescopische wapenstok
• Antisliphandgreep voor betere grip
• Ultra Tech 7075 aluminium (robuust)
• Aluminium Easy Lock verstelsysteem (betrouwbaar en duurzaam)
• R-Go Light handgreep voor maximaal comfort
• Comfortabele verstelbare polsband
• Conische punt met wolfraam punt voor zeer goede grip
• Dunne (60 mm) trekkingpucks en brede (90 mm) pucks voor winterpoeder
Stok gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
Levenslange garantie.
Verkocht het paar met 2 paar ringen (een zomer van 60 mm, een winter van 90 mm)


197 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | Ultra Tech 7075 aluminium |
| Gewicht | 277 g |
| Snee | verstelbaar 63-135cm (max) |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | Easy Lock aluminium |
| Draaddiameter: | 16 / 14 / 12 |
| Omgaan met | R-Go-lamp |
| polsbandje | Lichte comfortabele polsband |
| Punt | conisch met wolfraam tip |
| Kurk | rubber |
| Wasmachine | 60 mm voor trekking en 90 mm voor winter |
| Referentie fabrikant: | R10786 |

Als je op zoek bent naar krachtige en robuuste stokken, kies dan voor de G-Light Alu Griper wandelstokken!
De G-Light Alu Griper is uitgerust met het Easy Lock aluminium systeem, de 100% aluminium samenstelling geeft hem een u200bu200bhoge weerstand en de schuimachtige handgreep (R-Go Light) is bijzonder interessant voor gebruik in de zomer en winter.
De trekkingpucks kunnen eenvoudig worden verwisseld voor grotere pucks van 90 mm (meegeleverd) voor langdurig wandelen in winterpoeder.
De R-Go Light-greep:
Het R-Go Light Guidetti-handvat brengt comfort en lichtheid aan de stick. De ergonomische schuimrubberen hoes zorgt voor een goede grip en om de hand te leggen tijdens de ondersteuning. De knop biedt meerdere grepen, afhankelijk van het terrein (bergafwaarts, bergopwaarts, helling) en de toevoeging van de "soft touch"-coating maximaliseert het gebruikscomfort.
De brede riem biedt maximaal gemak:
- het bevestigingssysteem garandeert een goede ondersteuning op de paal en laat de hand los bij het duwen
- een ademende vochtafvoerende binnenstof, een zachte en flexibele verstelriem en een schede aan de bovenkant om de riem te kunnen schuiven zodra de polsriem is aangepast

Het Easy Lock Alu verstelsysteem:
Het verstelsysteem is voorzien van een Easy Lock met aluminium klep en een verstelwiel voorzien van een aanslag voor meer klemkracht. Het aluminium geeft het systeem robuustheid, de knopstopper houdt het altijd op zijn plaats.

De dubbele graduatie:
Om de hoogteverstelling van de palen zo goed mogelijk af te stellen, rust Guidetti de palen uit met een dubbele schaalverdeling.
De hoogteverstelling van de 2 palen is dus homogeen, voor een betere balans en verhoogde weerstand van de palen.


Excellent produit, rien à dire !
Excellent produit, rien à dire !