P030312
Petzl ulóg Seasta
Is é an Seasta ulóg éadrom (90 g) agus dlúth.
Éasca a shuiteáil ar an rópa, tá sé deartha le haghaidh tarlaithe agus diallais ualaigh.
• Ulóg ardfheidhmíochta, singil le flanges seasta
• Sheave ar imthacaí féin-bhealaithe chun dea-fheidhmíocht a chinntiú
• Socrú tapa agus cúpláil le bacadóir meicniúil
Le húsáid le rópaí ó 7 go 13 mm

196 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 90 g |
| Ábhair | flanges alúmanam / sheave alúmanaim |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12278 / UIAA |
| Trastomhas rópa íosta | 7 mm |
| Trastomhas rópa uasta | 13 mm |
| Trastomhas sheave | 21 mm |
| Toradh | 71% |
| Ualach oibre | 5 kN (2.5 kN ar shnáithe amháin) |
| briseadh ualach | 23 kN |
| Tagairt monaróir | P05SO |