P030312
Σταθερή τροχαλία Petzl
Το Fixed είναι μια ελαφριά (90 g) και συμπαγής τροχαλία.
Εύκολη εγκατάσταση στο σχοινί, έχει σχεδιαστεί για έλξη και αποκλίσεις φορτίου.
• Τροχαλία υψηλής απόδοσης, μονή με σταθερές φλάντζες
• Κυλήστε τα αυτολιπαινόμενα ρουλεμάν για να εξασφαλίσετε καλή απόδοση
• Γρήγορη εγκατάσταση και σύζευξη με μηχανικό μπλοκέρ
Για χρήση με σχοινιά από 7 έως 13 mm

196 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 90 g |
| Υλικά | φλάντζες αλουμινίου / τροχαλία αλουμινίου |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά | CE EN 12278 / UIAA |
| Ελάχιστη διάμετρος σχοινιού | 7 mm |
| Μέγιστη διάμετρος σχοινιού | 13 mm |
| Διάμετρος τροχαλίας | 21 mm |
| Απόδοση παραγωγής | 71% |
| Φόρτο εργασίας | 5 kN (2,5 kN σε ένα σκέλος) |
| φορτίο θραύσης | 23 kN |
| Αναφορά κατασκευαστή | P05SO |