P030312
Politja fixa Petzl
El Fixed és una politja lleugera (90 g) i compacta.
Fàcil d'instal·lar a la corda, està dissenyat per al transport i desviacions de càrrega.
• Politja d'alt rendiment, única amb brides fixes
• Poleta sobre coixinets autolubricants per garantir un bon rendiment
• Configuració ràpida i acoblament amb un bloquejador mecànic
Per utilitzar amb cordes de 7 a 13 mm

196 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 90 g |
| Materials | brides d'alumini / polea d'alumini |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 12278 / UIAA |
| Diàmetre mínim de la corda | 7 mm |
| Diàmetre màxim de la corda | 13 mm |
| Diàmetre de la polea | 21 mm |
| Rendiment | 71% |
| Càrrega de treball | 5 kN (2,5 kN en un fil) |
| càrrega de ruptura | 23 kN |
| Referència del fabricant | P05SO |