Corda leath-statach petzl
A dhíoltar in aghaidh an mhéadair nó i rolla 120 -méadar (le gearradh mar fheidhm úsáide).
Raon cordaí Petzl de thrastomhais éagsúla: 4 mm / 5 mm / 6 mm / 7 mm
Is féidir na cordaí seo a úsáid chun belay a threisiú, snaidhm féinghlasála de chineál Prussik a dhéanamh nó chun gabhálais a chrochadh, etc.
• Corda leathstatach íseal-stráice
• Tógáil gharbh buan
• Trastomhas 4mm agus 5mm le haghaidh DIY
• Trastomhas 6 mm chun snaidhm féinghlasála Prusik a dhéanamh...
• Trastomhas 7 mm chun sealaíocht a threisiú
• Dath a bhaineann go sonrach le gach trastomhas: oráiste (4 mm) / dearg (5 mm) / glas (6 mm) / gorm (7 mm)

8548 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Ábhair | polaimíd |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 564, UIAA |
| Dathanna) | 4 mm: oráiste / 5 mm: dearg / 6 mm: glas / 7 mm: gorm |
| Fad | in aghaidh an mhéadair / rolla de 120 m |
| Trastomhas | 4 mm nó 5 mm nó 6 mm nó 7 mm |
| Meáchan in aghaidh an mhéadair | 4 mm: 10 g / 5 mm: 15 g / 6 mm: 24 g / 7 mm: 31 g |
| Stróic resistant | 4 mm: 4 kN / 5 mm: 6 kN / 6 mm: 9 kN / 7 mm: 12 kN |
| Tagairt monaróir | R044AA00 / R045AA00 / R046AA00 / R047AA00 |
Qualité irréprochable.
Toujours utile et la vente au mètre est très utile.