Cordó semi-estàtic Petzl
Venut per metre o en un rotlle de 120 metres (per tallar -lo en funció d’ús).
Gamma de cordons Petzl de diferents diàmetres: 4 mm / 5 mm / 6 mm / 7 mm
Aquests cordons es poden utilitzar per reforçar un assegurament, fer un nus autoblocant tipus Prussik o per penjar accessoris, etc.
• Cordó semiestàtic de baix estirament
• Construcció robusta i duradora
• 4 mm i 5 mm de diàmetre per al bricolatge
• Diàmetre de 6 mm per fer un nus autoblocant Prusik...
• Diàmetre de 7 mm per reforçar un relé
• Color específic per a cada diàmetre: taronja (4 mm) / vermell (5 mm) / verd (6 mm) / blau (7 mm)

8548 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Materials | poliamida |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 564, UIAA |
| colors) | 4 mm: taronja / 5 mm: vermell / 6 mm: verd / 7 mm: blau |
| Llargada | per metre / rotlle de 120 m |
| Diàmetre | 4 mm o 5 mm o 6 mm o 7 mm |
| Pes per metre | 4 mm: 10 g / 5 mm: 15 g / 6 mm: 24 g / 7 mm: 31 g |
| Resistent a les llàgrimes | 4 mm: 4 kN / 5 mm: 6 kN / 6 mm: 9 kN / 7 mm: 12 kN |
| Referència del fabricant | R044AA00 / R045AA00 / R046AA00 / R047AA00 |
Qualité irréprochable.
Toujours utile et la vente au mètre est très utile.