SAMHAIL NUA 2018 Z cuaillí DO MÉID 100, 110 agus 130 CM
Cuaillí cosáin Fad Z Polannaigh Trekking Black Diamond
Cuaille alúmanam éadrom 3-alt, an-versatile, tá sé deartha le húsáid ag reathaithe cosáin agus hikers go minic.
Feistithe le teicneolaíocht Z-Pole tapa le haghaidh imscaradh a shábhálann am.
• Greim cúr EVA neamh-duillín éadrom, strap caol inálaithe agus wicking taise
• Síneadh beag faoin láimhseáil cúr EVA neamh-duillín
• Cuaille collapsible 3-alt a thairgeann imscaradh tapa ag cóin
• Tógáil alúmanaim
• Leideanna teicneolaíochta cairbíde neamh-mharcála in-idirmhalartaithe agus leideanna teicneolaíochta rubair curtha ar fáil le cás stórála
• Washer stopallán le gearrthóg snáithe chun snáitheanna fillte a shealbhú
Ar fáil i 4 mhéid: 100cm / 110cm / 120cm / 130cm
Dhíol an péire.

0 Item Items
This product is no longer in stock
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | péire: [100 cm] 340 g / [110 cm] 350 g / [120 cm] 360 g / [130 cm] 370 g |
| Gearr | 100 cm / 110 cm / 120 cm / 130 cm |
| Fad fillte | [100 cm] 33 cm / [110 cm] 37 cm g / [120 cm] 40 cm / [130 cm] 43 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| Láimhseáil | cúr EVA éadrom agus grippy |
| Pointe | Barr teicneolaíochta idirmhalartaithe chomhdhúile agus tip teicneolaíochta rubair |
| Washer | Stopper níocháin |
Is cuaille é an Distance Z Black Diamond a thairgeann luach ar airgead den scoth (an ceann is inacmhainne den raon Z-Pole).
Tá an cuaille éadrom seo (ach 360 g in aghaidh an phéire i 120 cm) oiriúnach le haghaidh rásaí tapa agus hikes deacra.
Tá an cuaille ardfheidhmíochta seo le haghaidh cleachtas ultra-chonaire feistithe le teicneolaíocht Z-Pole, cuireann sé imscaradh tapa agus stóráil an-dhlúth nuair a bhíonn sé fillte.
Tá Leideanna Teicniúla idirmhalartaithe, neamh-mharcála ann agus greim cúr EVA éadrom a fheabhsaíonn greim agus greim.
An Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
Tá teicneolaíocht imscaradh cón spreagtha ag fios gnó Black Diamond i dtóraithe sléibhe, tá sé ina chuid riachtanach de stóinseacht, cobhsaíocht agus luas imscaradh cuaillí Z-Pole.
Níl le déanamh ach grab an hanla agus foirceann uachtair an cuaille agus ansin iad a tharraingt i dtreo eile. Léimeann an bata ina áit agus glasann sé.
Úsáidtear gach Cón Mear-Imlonnaithe chun snáithe amháin den mhaide a threorú agus a shuíomh agus ansin chun an t-acomhal a dhaingniú nuair a bhíonn an bata faoi ghlas.
Clúdaíonn caipíní deiridh bog cosanta cábla lárnach Kevlar an cuaille nuair a bhíonn sé fillte.
Tá trí ghné uathúla ag Córas Mear-Imscartha Z-Pole:
• Corda/cábla inmheánach dofheicthe
• Cnaipe simplí chun an snáithe a fhilleadh
• Imscaradh tapa cón aon-chéim

Cabhair maidir le méid na gcuaillí Z-Pole a roghnú:
• Le haghaidh siúl, siúl agus iompar, áit a bhfuil na critéir maidir le cobhsaíocht agus tacaíocht mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos mó ná an ceann a oireann duit.
• Le haghaidh rásaíochta, áit a bhfuil an critéar tiomána suas an cnoc mar thosaíocht: roghnaigh méid cuaille beagán níos lú ná an ceann a oireann duit.

