НОВ МОДЕЛ 2018 Z ЩОРБИ ЗА РАЗМЕРИ 100, 110 и 130 CM
Щеки за бягане Distance Z Щеки за трекинг Black Diamond
Лек 3-секционен алуминиев прът, много гъвкав, той е предназначен за използване от бегачи и чести туристи.
Оборудван с бърза Z-Pole технология за спестяващо време разгръщане.
• Лека неплъзгаща се EVA пяна, дишаща, влагоотвеждаща каишка за китката
• Малко удължение под неплъзгащата се EVA пяна дръжка
• 3-секционен сгъваем стълб, предлагащ бързо разгръщане чрез конуси
• Алуминиева композиция
• Сменяеми карбидни технически накрайници и гумени технологични накрайници, доставени с кутия за съхранение
• Стопорна шайба с щипка за нишки за задържане на сгънати нишки
Предлага се в 4 размера: 100см / 110см / 120см / 130см
Продадох двойката.

0 Артикул Продукти
Продуктът вече не е наличен
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | чифт: [100 cm] 340 g / [110 cm] 350 g / [120 cm] 360 g / [130 cm] 370 g |
| Разрез | 100 cm / 110 cm / 120 cm / 130 cm |
| Сгъната дължина | [100 cm] 33 cm / [110 cm] 37 cm g / [120 cm] 40 cm / [130 cm] 43 cm |
| Брой нишки | 3 |
| Дръжка | лека и захващаща EVA пяна |
| Точка | Сменяем карбиден технологичен накрайник и гумен технологичен накрайник |
| шайба | Тапа шайба |
Distance Z Black Diamond е щека, която предлага отлично съотношение цена/качество (най-достъпната от гамата Z-Pole).
Тази лека щека (само 360 g на чифт на 120 cm) е идеална за бързи състезания и трудни преходи.
Тази високопроизводителна щека за практикуване на ултра-трейл е оборудвана с Z-Pole технология, предлага бързо разгръщане и много компактно съхранение в сгънато състояние.
Разполага със сменяеми, не оставящи следи технически съвети и лека ръкохватка от EVA пяна, които подобряват сцеплението и сцеплението.
Системата за бързо разгръщане Z-Pole:
Технологията за разгръщане на конуса е вдъхновена от ноу-хауто на Black Diamond в лавинните сонди, тя е основен компонент от здравината, стабилността и скоростта на разгръщане на стълбовете Z-Pole.
Просто хванете дръжката и горния край на щеката и след това ги издърпайте в противоположна посока. Пръчката щраква на място и се заключва.
Всеки конус за бързо разгръщане се използва за насочване и позициониране на една нишка на пръчката и след това за закрепване на кръстовището, когато пръчката е заключена.
Меките защитни крайни капачки покриват централния кевларов кабел на стълба, когато са сгънати.
Системата за бързо разгръщане Z-Pole има три уникални елемента:
• Невидим вътрешен кабел/кабел
• Лесен бутон за сгъване на нишката
• Едноетапно бързо разгръщане на конуса

Помощ при избора на размера на стълбовете Z-Pole:
• За ходене, туризъм и носене, където критериите за стабилност и опора са приоритет: изберете размер на щека малко по-голям от този, който ви подхожда.
• За състезания, където критерият за задвижване нагоре по наклон е приоритет: изберете размер на стълб, малко по-малък от този, който ви подхожда.

