B010049
SRAITH TRAIL 2018-2019
Conair na mBan Pro Trekking Polannaigh Black Diamond
Cuaillí trekking deartha go speisialta do mhná (airde 59-125 cm).
Cuaillí uile-aimsire le córas coigeartaithe simplí, tapa agus sábháilte, an FlickLock Pro dúbailte.
Is cuaille feidhmíochta ilúsáideach é Pola Trekking Trail Pro na mBan le haghaidh fánaíochta lae nó treks illae.
• bata teileascópach éadrom 3-alt
• Cnap greim dé-dlúis agus strap caol uigí 360 céim stuáilte
• Síneadh cúr faoin láimhseáil a chuireann cosc u200bu200bu200bu200bar shleamhnú
• Córas coigeartaithe dúbailte FlickLock Pro tapa agus slán
• Leideanna cairbíde Tech idirmhalartaithe
• Madraí Trekking Thin
Airde inchoigeartaithe: 59-125cm
Dhíol an péire

97 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 490g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 59-125cm |
| Fad fillte | 59 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock Pro |
| Láimhseáil | knob greim dé-dlúis |
| strap láimhe | Strap padded 360 céim |
| Pointe | Leideanna chomhdhúile idirmhalartaithe Tech |
| Washer | Niteoirí Trekking Thin |
| Tagairt monaróir | BD112152 |
Tá cuaillí Black Diamond an-ilúsáideach ag Polannaigh Trekking Pro na mBan agus comhlíonann siad go maith i ngach slí.
Tairgeann an córas dé FlickLock Pro coigeartú tapa agus slán. Ag brath ar an tír-raon, is féidir leat airde an bhata a athrú go han-simplí.
Tá sé seo inchoigeartaithe ó 59 go 125 cm.
Tá an síneadh cúr an-deas agus cuireann sé cosc u200bu200bu200bu200bar shleamhnú ar rianta géara.
Tá grip compordach dé-dlúis, strap padded inchoigeartaithe agus leideanna cairbíde Tech in-idirmhalartaithe le haghaidh greim den scoth ar rianta sleamhain nó creagach sna cuaillí Pro Trail Women.
An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro":
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh cruach dhosmálta spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Tógáil cruach dhosmálta ardchaighdeáin atá deartha le maireachtáil
