VYPRODÁNO
Turistický balíček na sněžnicích
Tento balíček se skládá z páru sněžnic Hyperflex Symbioz Expert TSL a páru zimních turistických holí Trail Treking Poles Black Diamond.
• Ideální batoh pro nácvik výletů na sněžnicích s kvalitním vybavením
• Sněžnice s konceptem Hyperflex TSL pro dokonalé převrácení při přizpůsobení profilu terénu
• K dispozici 3 modely podle vaší hmotnosti: S [30-80 kg], M [50-120 kg], L [70-140 kg]
• 3-sekční teleskopický obušek
• Hůl s pěnovým nástavcem, který zabraňuje sklouznutí
• Tenké trekingové puky a Powder puky do zimního prašanu
Sněžnice Hyperflex Symbioz Expert TSL + trailové trekingové hole Black Diamond zimní turistické hole![]()

28 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Barvy) | antracit / šedá |
| Velikosti | 37 až 50 (nastavitelné) |
| Doporučená hmotnost uživatele | Velikost S: 30-80 kg / Velikost M: 50-120 kg / Velikost L: 70-140 kg |
| Hmota | výztuhy flex + texalium |
| Rozměry | Velikost S: 52,5×19cm / Velikost M: 59×21cm / Velikost L: 69×22,5cm |
| Hmotnost | Velikost S: 875g×2 / Velikost M: 925g×2 / Velikost L: 1025g×2 |
| Mačky | 8 hrotů z nerezové oceli (na raketu) |
| Drápy | před |
| hůlkový materiál | hliník |
| Hmotnost tyče | 485 g na pár |
| velikost tyče | nastavitelné: 63,5-140 cm |
| Délka složené hole | 63.5 cm |
| Počet pramenů tyčinek | 3 |
| Systém upínání tyčí | FlickLock |
| Rukojeť hůlky | bi-density grip knoflík |
| Špička hůlky | Tech vyměnitelné tvrdokovové hroty |
| Tyčová podložka | tenké Trekingové puky (na léto) a Powder puky (velké pro plavání ve sněhu) |
Sněžnice Hyperflex Symbioz Expert TSL:
Symbioz Expert má přední čelist, vertikální čepele a 8 čepů z nerezové oceli pro výjimečný úchop.
Texaliové výztuhy poskytují velmi dobré odpružení.
Vázání se pohodlně a rychle navléká díky přednastavitelným a zapamatovatelným systémům.
- 3 modely dostupné podle vaší hmotnosti: S [30-80 kg], M [50-120 kg], L [70-140 kg]
- Dodáváno s krytem pro přepravu a skladování
Sněžnice Hyperflex Symbioz Expert TSL jsou špičkové sněžnice.
Hyperflexibilita přináší přirozenou chůzi, už to není vaše noha, která se musí přizpůsobit raketě, ale raketa, která se přizpůsobí vaší noze.
Symbioz Expert je lehký a ještě nikdy neměla sněžnice tak působivou přilnavost.
V kombinaci s tažnými tyčemi poskytují obousměrné mačky z nerezové oceli umístěné pod nohama optimální přilnavost na cestě nahoru, vynikající držení při cestě dolů a perfektní boční držení na svazích.
Pružnost rámu kopírující tvar terénu zajišťuje vynikající podporu a zabraňuje předčasnému uklouznutí v prašanu.
Tyto sněžnice mají pružné teleskopické vázání, které umožňuje velmi dobrou flexibilitu v úrovni chodidla (vázání sleduje flexi sněžnice).
Mají uložené předvolby, které poskytují určitý komfort a šetří čas při opravování:
- zapamatování velikosti boty (nastavení zámku)
- zapamatování šířky boty (Lateral Adjust)
Nastupování je přesné, rychlé a pohodlné díky ráčnovému nártovému pásku opatřenému komfortní vycpávkou.
Konečně oceníte jeho šplhací klín Easy Ascent, který lze zapojit s holí, aniž byste se museli ohýbat!
HYPERFLEXNÍ KONCEPCE PODVOZEK
- Tvar a hyperflexibilita umožňují přirozenou chůzi
- Jeho flexibilita, lehkost a ergonomické vázání se přizpůsobí všem typům terénu
VÁZÁNÍ A KOMFORT
Celá řada Symbioz nabízí zapamatování tvaru boty (velikosti a přední objem). To umožňuje vynikající držení nohy v široké škále velikostí a ve všech typech situací. Jakmile jsou tyto předvolby vytvořeny, je přizpůsobení provedeno přirozeně během několika sekund.
NASTAVENÍ:
- Nastavení velikosti Lock Adjustment: Snadné použití, systém nastavení ukládá vaši botu do paměti pro všechny výlety na sněžnicích. Nastavení je velmi jednoduché posunutím patky na požadovanou velikost.
PŘEDNÍ PŘIPOJENÍ:
- Systém Lateral Adjust: Pohodlí je zásadní díky bočnímu nastavení, které umožňuje integrovat jakoukoli šířku boty pro optimální obepnutí nohy.
Utažení předního objemu se provádí pomocí popruhu.
ZADNÍ UPEVNĚNÍ:
- Stahování paty hřebenovým nártovým páskem pro přesný a rychlý vstup
- Hluk a tlumič nárazů
AMORTIZACE:
- Tlumič hluku a nárazů S.S.A.S (patent TSL) poskytuje bezkonkurenční pohodlí
KLÍN:
- EASY ASCENT automatický šplhací klín, který lze zapojit do tyče.
Tento patentovaný klín TSL usnadňuje chůzi při dlouhých výstupech a omezuje únavu lýtkových svalů.
Při lezení nedochází k žádnému úderu pod chodidlo, váha je rozložena pod celou patu vázání.
Háček:
- Přední dráp
- 8 čepů z nerezové oceli
- Velmi silná přilnavost díky strukturovanému rámu a příčníkům
Přední dráp:
Přední dráp umožňuje maximální trakci na strmých svazích.
mačky:
8 nezávislých otěruvzdorných maček z nerezové oceli (inspirovaných horolezeckými mačkami) je vždy umístěno pod opěrnými body chodidla bez ohledu na velikost, čímž se zabrání ztrátě energie a plynule se přenáší tlak opěr na pole. Poskytují neuvěřitelnou přilnavost do kopce a vynikající držení při sjezdu, stejně jako perfektní boční držení na svazích na tvrdém a zledovatělém sněhu.
Strukturovaný podvozek:
Strukturovaný rám a jeho příčky poskytují dokonalou trakci a omezení, ať už na svazích nebo strmých svazích na měkkém, kompaktním sněhu.
TEXALOVÉ VÝZTUŽE:
Podporují deformační namáhání sněžnice při chůzi a dodávají Symbioz konečné vlastnosti pružnosti, pevnosti, pružnosti a lehkosti.
Výztuhy v Texaliu umožňují homogenní přenos sil na celý podvozek a propůjčují Symbioz Expert velmi dobrou elasticitu pro harmonickou pružnost a velmi dobré tlumení došlapu.![]()
Trailové trekingové hole Black Diamond:
Celoroční hůlky (léto/zima) určené pro krátkou i dálkovou turistiku, výlety na sněžnicích a běžky.
Trail Trekking Pole je všestranná hůl, která nabízí vynikající poměr mezi cenou, funkcemi a pohodlím.
• 3-sekční teleskopický obušek
• Rukojeť s dvojitou hustotou a polstrovaný 360stupňový popruh na zápěstí
• Pěnový nástavec, který zabraňuje sklouznutí
• Duální systém nastavení FlickLock
• Vyměnitelné tvrdokovové hroty
• Tenké trekingové puky a Powder puky do zimního prašanu
• Prodávám pár se 2 páry podložek (jedna letní, jedna zimní)
Hůlky Trail Trekking Poles Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Tenké trekingové hole pro letní turistiku a Powder hole pro zimní výlety na sněžnicích, tyto hole se přizpůsobí všem typům terénu. Velké puky Powder nabízejí velmi dobrou flotaci v prachovém sněhu.
Velmi příjemný pěnový nástavec zabraňuje klouzání.
Duální systém nastavení FlickLock poskytuje efektivní nastavení na dosah ruky v závislosti na terénu. Má vyměnitelné tvrdokovové Tech hroty.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Doplňková prezentace sněžnic Symbioz Expert TSL