M010004
Dashcam XTC-400 FULL HD Midland
Càmera compacta FULL HD d'alt rendiment per a les teves activitats a l'aire lliure (5 hores de gravació).
La Midland XTC 400 és l'última càmera d'acció de Midland.
La gravació de vídeo és FULL HD (1920x1080).
S'ha afegit un sensor de 12 megapíxels per fer fotos de molt bona qualitat.
La funció Wifi permet la connexió a telèfons intel·ligents i tauletes per compartir fàcilment contingut (pel·lícula/foto)
• Emmagatzematge Micro SD de fins a 32 GB (no inclòs)
• Compatible amb PC/Mac
• Transferència de dades USB o WIFI
• Sortida HDMI
• Bateria 3 vegades més eficient que els models del mercat: fins a 5 hores en Wi-Fi

0 Article Elements
Aquest producte ja no està en estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Sensor de vídeo | 12 megapíxels |
| Resolució de vídeo | Full HD 1920x1080p (25,30 ips) / 1280x720p (50,60 ips) / 848x480 (100, 120 ips) |
| Tecnologia de vídeo | gran angular: lent giratòria de 170° / 180° |
| mida del vídeo | mp4 (H264) |
| Resolució d'imatge | 12 megapíxels o 5 megapíxels |
| interfície d'àudio | micròfon intern / micròfon extern (conector de 3,5 mm) |
| Capacitat de la targeta de memòria (màx.) | microSD fins a 32 GB |
| Connectivitat | Interfície: USB 2.0 / Sortida HDMI: micro HDMI / Wi-Fi: Sí |
| Font d'alimentació - bateria | ions de liti extraïble de 3,7 V / 1700 mAh (5 hores de durada de la bateria) |
| Mides LxPxH | 52 mm x 95 mm x 35 mm |
| Pes | 142 g (càmera + bateria) / 244 g (càmera + carcassa) |
| Sistema de subjecció | Laterals de fixació Midland + base i cargol fotopeu |
La càmera Midland XTC 400 és molt fàcil d'utilitzar. Un simple botó lliscant l'encén.
El WIFI integrat facilita la compartició de vídeos i fotos a les xarxes socials (Facebook, Youtube, Twitter).
Hi ha una aplicació disponible per veure tots els vídeos i fotos fets.
La seva bateria de 1700 mAh proporciona 5 hores de temps de gravació, la qual cosa la converteix en una de les més potents del mercat.
Es proporciona una funda impermeable de fins a 80 metres i una rosca de cargol d'1/4 sota la càmera garanteix la compatibilitat amb tots els suports universals.
Un botó per a la gravació immediata!
Col·locat a la part superior, el comandament gran i lliscant proporciona el control de l'XTC-400.
Configuració simplificada i intuïtiva
Sense necessàriament passar per Wi-Fi, els paràmetres essencials són accessibles de manera intuïtiva a la part posterior de la càmera Midland XTC-400.
Tota la informació crítica que necessiteu saber "d'un cop d'ull" es resumeix amb tres LED a la càmera: estat de la bateria, estat de la memòria i estat de la càmera.
Facilitat d'ús
Durada de la bateria molt bona
Fins a 5 hores de gravació.
Una autèntica càmera Wifi
Connectada mitjançant Wi-Fi al teu telèfon intel·ligent o tauleta, la càmera Midland XTC-400 es converteix en un dispositiu molt pràctic!
L'aplicació et permet fer tots els teus paràmetres: qualitat de vídeo, resolució de la foto, nivell de so, enquadrament, zoom... abans d'iniciar la captura de forma remota.
Veu els vostres vídeos en temps real, les vostres fotos, provinents directament del vostre XTC-400.
L'aplicació gratuïta "Action Connect" està dedicada als telèfons intel·ligents i tauletes amb sistemes operatius Apple o Android.
Lent giratòria per filmar en qualsevol posició
Lent giratòria (270°) per a fotos sempre perfectes.
4 sistemes de fixació
La XTC-400 és l'única càmera d'acció que es pot fixar en ambdós costats i a la seva base, amb un sistema de fixació únic, és a dir, 3 possibilitats. També està equipat amb un cargol de càmera estàndard.
1 entrada de micròfon externa
Permet comentaris en directe sobre seqüències de vídeo des d'un micròfon extern (no inclòs). El volum del so es pot ajustar des de l'aplicació wifi.
Mode de vídeo o foto
La càmera XTC-400 pot capturar seqüències de vídeo o fotografies de fins a 12 milions de píxels.
Portàtil i molt ergonòmic
Gràcies a la seva forma, el XTC-400 és fàcil d'instal·lar (fins i tot pel vostre compte), de transportar.
Petit i lleuger, robust i fiable
El seu cos d'alumini el fa extremadament robust i només pesa 140 g.
Sistema operatiu compatible
Per transferir fitxers: Win XP, SP2, Vista i 7, Mac OSX 10.4+
Per a l'aplicació wifi "Action Connect": iPhone o Android (aplicació gratuïta).
Molts accessoris disponibles per a la fixació
Inclòs en aquest pack:
• Càmera Midland XTC 400 (a la seva caixa transparent)
• Un estoig impermeable fins a 85 metres
• 2 sistemes de fixació
• Una bateria de ions de liti de 3,7 V / 1700 mAh
• Un cable USB