Bâtons Senderisme 5 TSL - Sèrie de senderisme
Material escollit:
- 100% d'alumini (pals més robustos): model de senderisme Alu 5
- 100% carboni (pals més encenedors): model de senderisme carboni 5
Els 5 pals de senderisme us acompanyen a les excursions d’estiu i hivern.
Combinen la versatilitat, la resistència i la compacitat i tenen un llarg mànec d’escuma EVA que ofereix un alt nivell de confort.
• Sticks 5 seccions ultra-compactes per a portage (35 cm plegats)
• Sistema plegable Sistema plegable per a un ràpid desplegament de pals
• Apretament ràpid i senzill del sistema de bloqueig extern
• Mànec creuat llarg Eva Foam
• Corretja de canell ajustable i còmoda
• Punta de tungstè ultra resistent
• Rentadores de trekking (Ø35 mm) i anells amples per a pols (Ø85 mm)
• Mida ajustable: 110-130 cm
• Pes: 280 g × 2 (versió d'alumini) / 250 g × 2 (versió de carboni)
Vengut el parell
Caps cònics inclosos
Ideal per fer senderisme en totes les estacions

999 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini o 100% carboni |
| Pes | 250 g × 2 [versió d'alumini] / 280 g × 2 [versió Carbone] |
| Tallar | regulable de 110 a 130 cm |
| Longitud plegada | 35 cm |
| Nombre de fils | 5 |
| sistema de subjecció | Sistema de bloqueig extern |
| Diàmetre del fil | 18 / 16 / 14 / 14 / 14 mm |
| Gestionar | Creu (Longue) |
| Rentadora | Twist (per cargolar) |
Tecnologies utilitzat:
Mànec creuat
Mànec d’escuma EVA llarg + corretja ajustable i còmoda
Sistema de plegat Sistema de plegat
El sistema de plegat TSL permet un plegat/desplegament ultra ràpid de pals.
Pals plegats, aquest sistema garanteix el mínim d'espai. La seva construcció així com el seu ajust entre les diferents seccions, proporcionen una excel·lent estabilitat i resistència.
Enduriment del sistema de bloqueig extern
Sistema d'ajust extern de la closca que ofereix una excel·lent resistència a totes les condicions meteorològiques i permet un ajust fiable i ràpid.