G010108

Червени телескопични щеки за туризъм за всички времена.
R3 Light Guidetti е бастун с 3 нишки от алуминий 7075 и оборудван със система за регулиране Easy Lock.
Дългата дръжка от пяна предотвратява подхлъзване и я прави особено подходяща щека за зимни излети на снегоходки или ски туризъм.
Идеален за пешеходци, които търсят здрави и удобни щеки.
• 3-секционни телескопични щеки (само 64 см в сгънато състояние)
• Дръжка от пяна EVA с дълга пяна
• Удобна регулируема каишка за китката
• Система за затягане Easy Lock
• Състав 100% алуминий Ultra Tech 7075
• Конусен накрайник с волфрамов накрайник за много добър захват
• 60 мм трекинг шайби за лятото и 90 мм пудри шайби за зимата
Пръчка, произведена във Франция в Гренобъл.
2 години гаранция.
Продава се по двойки с 2 вида шайби (малки и големи) и накрайник за всяка пръчка


1 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминиев Ultra Tech 7075 |
| Тегло | 254 г (на пръчка) |
| Разрез | регулируема 65-135 см (макс.) |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | Лесно заключване |
| Диаметър на нишката | 16 / 14 / 12 |
| Дръжка | EVA дръжка с дълга дръжка от пяна (25 см) |
| ремък за ръка | регулируема комфортна каишка |
| Точка | конична с волфрамов връх |
| корк | каучук |
| шайба | фини 60 мм и големи 90 мм |
R3 Light Guidetti са универсални щеки за ходене, които се адаптират към всички видове терен. На насипна или камениста земя волфрамовите шипове позволяват оптимално сцепление, на асфалт се препоръчват предоставените гумени накрайници, те пасват много лесно на коничните шипове.
Съставът на 100% алуминиевата пръчка му придава висока устойчивост, а дългата му дръжка от пяна е особено интересна на склонове за използване през лятото и зимата.
Дръжката от EVA пяна абсорбира добре потта, удобна е и осигурява добър захват.
Системата за регулиране/блокиране на пръчката Easy Lock (с мида) е надеждна (няма нужда да ги затягате при ходене) и бърза. Можете да регулирате напрежението на системата без инструменти по ваш вкус (малък винт се завърта на ръка).
Паковете са лесни за смяна, осигурени са тънки шайби за лятото и по-широки 90 мм шайби за продължително ходене в прахообразен сняг през зимата.
Системата за регулиране Easy Lock:
Системата за регулиране Easy Lock Guidetti Гарантира просто и ефективно блокиране на височината на стълба благодарение на външната си система за затягане.

Дългата дръжка от пяна:
25 см пяна по дължината на тръбата ви осигурява безопасност и добро сцепление при преминаване по склонове по стръмни склонове. Има широка регулируема презрамка за китката, изработена от дишаща материя.
