Pursuit Carbon FLZ Poles Black Diamond
ЩАКИ ЗА ТРЕКИНГ PURSUIT SERIES
Pursuit Carbon FLZ Black Diamond са сгъваеми 100% карбонови щеки от висок клас.
Този регулируем модел, наличен в 2 размера, оборудван с много надеждната система за регулиране Flicklock+, е универсален и подходящ за всички планински приключения: пътека, туризъм, трекинг...
Имат дръжка от естествен корк с удължител за захващане от пяна на основата на водорасли.
Ергономичните корк дръжки с иновативен ъгъл на корекция на 5 градуса могат да намалят умората и да подобрят комфорта в полето.
• 4 сезонни щеки
• Чупещи се колове с голям диаметър за повишена издръжливост и твърдост
• Z-Pole конструкция с технология Speed Cone за бързо и лесно разгръщане и съхранение
• Лека, твърда карбонова конструкция
• Изключително компактен за транспортиране
• Ергономичен бутон "Push Button Lock" за лесно сгъване
• Лесни, бързи и меки на допир системи за регулиране на размера на пръчката FlickLock+
• Удобна, попиваща потта дръжка от естествен корк
• Удължение под ръкохватката от неплъзгаща се пяна на базата на водорасли Bloom
• Ултра светлинна сменяема каишка разтвор 2.0 въздушна миша, направена от рециклирани влакна
• Лесни, бързи и меки на допир системи за регулиране на размера на пръчката FlickLock+
• 4-сезонни шипове Flex с опция за монтиране на трекинг или зимни шайби (широки)
• Сменяеми технологични карбидни и гумени накрайници
• Шайби за трекинг Z-полюс
• Шайби за прашен сняг 100 мм за зимен сняг
Предлага се в 2 размера (регулируеми): 110-125 см / 120-135 см
Цвят: Октан
Продадох двойката

999 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина:
| Материал | 100% въглерод |
| Тегло | 245 g [110-125 cm] / 251 g [120-135 cm] |
| Разрез | 110-125 cm / 120-135 cm |
| Сгъната дължина | 36 cm [110-125 cm] / 39 cm [120-135 cm] |
| система за затягане | FlickLock+ |
| Дръжка | естествен корк, дишащ с удължител от пяна Bloom |
| ремък за ръка | Решение 2.0 |
| Точка | Сменяеми технически накрайници (твърдосплавни и гумени) |
| шайба | 38 mm тънки трекинг шайби и 100 mm широки Powder шайби за зимата |
| Референция на производителя | BD112562 |
Корковата дръжка на щеките Pursuit Series Black Diamond:
Системата за настройка "FlickLock+" (клапан):
Технологията FlickLock+ позволява бързо и сигурно регулиране на височината на щеката.
Вентилът е от алуминий и е покрит с покритие с двойна плътност, меко на допир за оптимален комфорт.

Разширението "Grip Bloom" под дръжката:
BLOOM Grip е проектиран с екологичен материал, направен от морски водорасли.
Дръжката предлага множество възможности за захващане за улесняване на преминаването по стръмни склонове.
Системата за бързо разгръщане Z-Pole:
Технологията за разгръщане на конуса е вдъхновена от ноу-хауто на Black Diamond в лавинните сонди, тя е основен компонент от здравината, стабилността и скоростта на разгръщане на стълбовете Z-Pole.
Просто хванете дръжката и горния край на щеката и след това ги издърпайте в противоположна посока. Пръчката щраква на място и се заключва.
Всеки конус за бързо разгръщане се използва за насочване и позициониране на една нишка на пръчката и след това за закрепване на кръстовището, когато пръчката е заключена.
Меките защитни крайни капачки покриват централния кевларов кабел на стълба, когато са сгънати.
Системата за бързо разгръщане Z-Pole има три уникални елемента:
• Невидим вътрешен кабел/кабел
• Прост ергономичен бутон за сгъване на нишката
• Едноетапно бързо разгръщане на конуса

Технически съвет със системата WaveLock:
Използвайте накрайниците от волфрамов карбид или гумените накрайници в зависимост от естеството на терена.
- Карбидните накрайници Tech предлагат много добро сцепление на пътеки или лед
- Техническите гумени шипове ограничават шума, няма да маркират или повредят пътеките и осигуряват отлично сцепление

Помощ при избора на размера на стълбовете Z-Pole:
• За ходене, туризъм и носене, където критериите за стабилност и опора са приоритет: изберете размер на щека малко по-голям от този, който ви подхожда.
• За състезания, където критерият за задвижване нагоре по наклон е приоритет: изберете размер на стълб, малко по-малък от този, който ви подхожда.
• Можете също да използвате следната формула: височина на пръчките u003d височина на човека x 0,67
Предложена дължина: