L040044
Сгъваема отвертка Compact Lacal
Ски полигон
Щеките Screwdriver Stick Compact Lacal са едновременно сгъваеми и регулируеми (115-140 см).
Технологията Cord and Clic позволява много бързо разгъване на щеките.
Просто отстранете еластичната задържаща скоба, разгънете тръбите и дръпнете една от тях, за да заключите системата с тресчотка.
Ще оцените много дългата 33 см дръжка от пяна, която улеснява придвижването по склонове.
Щеките са оборудвани с иновативна дръжка, която включва отвертка за регулиране на крепежните елементи (плоски накрайници, Philips, Torx 10 и Torx 20).
• Компактни щеки за носене на раницата (48 см сгънати)
• Карбонова конструкция (високи нишки): лек материал, който предотвратява вибрациите в предмишниците
• Долни нишки от алуминий 7075 T6, материал, който осигурява висока устойчивост на удар
• Иновативна дръжка с отвертка
• Система за бързо разгръщане Cord and Clic
• Elastic Clip система за обединяване на нишките за транспортиране
• Система за регулиране на височината на мидата, Alu System Lock
• Дълга дръжка от EVA пяна, лека, изключително удобна и предлага множество възможности за захващане
• Регулируема и дишаща каишка за китка
• Накрайник с дълъг размер от волфрамов карбид
• Широки шайби за зимата
Регулируема: 115-140см
Продават се по двойки с чифт зимни шайби
Щеки, предназначени за всички зимни преходи: ски туризъм, снегоходки и др.
Зимни щеки за туризъм, разработени във Франция в Гренобъл от Паскал Гуидети, известен изобретател на техническо оборудване на открито

500 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина:
| Материал | въглерод (горни нишки) / 7075 T6 алуминий (долни нишки) |
| Тегло | 560 гр. за чифт |
| Разрез | регулируема: 115 до 140 см |
| Сгъната дължина | 48 cm |
| Брой нишки | 4 |
| система за затягане | Alu System Lock клапан |
| Диаметър на нишката | 18 mm / 16 mm / 14 mm / 14 mm |
| Дръжка | дълга EVA пяна (33 см) |
| ремък за ръка | дишаща и регулируема |
| Точка | дълъг накрайник от волфрамов карбид |
| шайба | зимата |
| Референция на производителя | FK-07-240 |
Смяна на отвертки:
1 - Развийте накрайника над дръжката
2 - Отключете пластмасовото копче на четвърт оборот, за да размените отвертките
Технологии:
• Система за разгръщане Cord and Click
• Еластична щипка
• Alu System Lock система за регулиране на височината на пръта
• Дръжка от пяна “Long Grip” с дължина 33 см
• Технология Screwdriver System с отвертки, интегрирани в дръжката
• Дълъг накрайник от волфрамов карбид, специфичен за зимен туризъм - Накрайник с размер