GPS eTrex 22x / eTrex 32x Garmin
Model na výber:
- eTrex 22x
- eTrex 32x: GPS avec altimètre barométrique, boussole à 3 axes et connectivité ANT+ (capteurs)
Zariadenia GPS Garmin eTrex 22x a eTrex 32x sú spoľahlivé, odolné a vodotesné geolokačné zariadenia určené pre všetky outdoorové aktivity: turistika, cyklistika, štvorkolka, hľadanie pokladov...
Zahŕňajú mapu TopoActive Europe, ktorá označuje vodné cesty, prírodné lokality, budovy a mnohé zaujímavé miesta (obchody, reštaurácie, stanice, parkoviská atď.).
• 2,2-palcový antireflexný farebný displej (3,5 × 5,6 cm, uhlopriečka 5,6 cm)
• Rozlíšenie 240 x 320 pixelov
• Satelitný príjem GPS a Glonass pre presné a rýchle určenie polohy
• Predinštalovaná mapa TopoActive Europe pre zjazdné cesty a chodníky
• Satelitné snímky BirdsEye na zobrazenie realistických pohľadov (vyžaduje sa predplatné)
• Vnútorná pamäť: 8 GB
• slot na microSD kartu
• 3-osový elektronický kompas s gyroskopom - eTrex 32x
• Barometrický výškomer (automatická kalibrácia) - eTrex 32x
• Napájanie pomocou 2 AA batérií (nie sú súčasťou balenia)
• Veľká autonómia: až 25 hodín v režime GPS
• Kompatibilita máp: City Navigator, Topografické mapy
• K dispozícii sú podpery pre bicykle, motocykle a štvorkolky
Ideálne na turistiku, trekking a outdoorové aktivity
GPS Garmin USA

2773 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
| Hmotnosť | 142 g (vrátane batérií) |
| Rozmer | 5,4 x 10,3 x 3,3 cm |
| Obrazovka | 3,5 x 4,4 cm (2,2 palca) / farebná obrazovka |
| Rozhodnutie | 240 x 320 pixelov |
| Certifikácia | IPX7 |
| Nástroje | vysoko citlivý prijímač GALILEO/GPS, barometrický výškomer [eTrex 32x], elektronický kompas [eTrex 32x] |
| Batéria | 2 AA batérie (nie sú súčasťou balenia) |
| Autonómia | až 25 hodín [režim GPS] |
| Interná flash pamäť | 8 Choďte |
| Čítačka kariet MicroSD | áno, až 32 GB |
| Predinštalované mapy | Garmin TopoActive Europe |
| Trasové body | 10 000 |
| Trasy | 200 |
| Záznam sledovania | 10 000 bodov / 200 uložených gpx skladieb |
| Referencia výrobcu | 010-02256-01 [eTrex 22x] / 010-02257-01 [eTrex 32x] |
Zahrnuté v tomto balení:
• eTrex 22x / eTrex 32x (voliteľné)
• Kartografia Topo France (voliteľné)
• USB kábel
• Dokumentácia
Mapovanie 1:25000e voliteľné:
• Mapa Topo France v6 Pro celé Francúzsko + Dom-Tom [micro SD karta]
• Topo France Map v6 Pro Severozápadný región [micro SD karta]
• Topo France Map v6 Pro Juhozápadný región [micro SD karta]
• Topo France Map v6 Pro Severovýchodný región [micro SD karta]
• Mapa Topo France v6 Pro Juhovýchodný región [micro SD karta]
• Horská mapa Topo France v6 Pro [micro SD karta]
Príslušenstvo k dispozícii:
• Súprava navigácie do auta (s držiakom prísavky a káblom zapaľovača cigariet (zásuvka mini-USB [010-10851-10)]
• Sieťová nabíjačka (EU/UK) + Micro USB kábel [010-11478-05]
• Zaťahovacia šnúrka [010-10888-00]
• Spona na opasok [010-11022-10]
• Ľahko odnímateľný kábel GPS [010-11733-00]
• Spona na opasok [010-11734-20]
• Spona na batoh [010-11855-00]
• Karabína s klipom [010-12897-01]
• Úložný vak [010-10117-03]
• Kábel do zapaľovača cigariet s mini-USB zásuvkou [010-10851-11]
• Kábel mini-USB [010-10723-15]
• Protišmyková automobilová podpera [010-11602-00]
• Súprava 3 vonkajších doplnkov – stojan na bicykel, spona na opasok a ochranný kryt [010-11853-00]
• Podpora námornej [010-11031-00]
• Stojan na bicykle [010-11023-00]
Pierre
le produit correspond à mes attentes, livré dans les temps, et à un prix, avec les 10% de remise, le place parmi les plus compétitifs du marché, je recommande ce site
Merci d'avoir maintenu ce type de produits.
Mon Etrex 30 venait de déposer son dossier de demande de départ à la retraite.
Après 15 ans de soutien, je ne pouvais pas lui en vouloir.
J'avais besoin de conseils, souhaitant conserver le même type d'outil.
Juste un GPS, pas un "machin".
De par le monde nombreux sont les utilisateurs sans "fond de carte".
Suivre mes déplacements et me ramener à bon port, cela me convient.
Il se trouve que m^me à l'autre bout de l'Europe, il y a quand même un semblant de fond de cartes, avec routes, cours d'eau et villages. C'est parfait pour moi.