Bloczek Prusik Gemini Petzl
Gemini to podwójne koło pasowe z dodatkowym punktem mocowania, co pozwala na zastosowanie go w technicznych systemach podnoszenia.
Nadaje się do instalacji z systemem bezzwrotnym (węzeł samozaciskowy Prusik).
• Aluminiowe kołnierze i krążki dla większej lekkości
• Krążki montowane równolegle i dodatkowy punkt mocowania do wykonywania różnych rodzajów zaciągów, w tym najbardziej skomplikowanych
• Koło pasowe na uszczelnionych łożyskach kulkowych, aby zapewnić doskonałą wydajność
Do użytku z linami od 7 do 11 mm

1500 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 135 g |
| Materiały | kołnierze aluminiowe / krążek aluminiowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12278 / UIAA |
| Minimalna średnica liny | 7 mm |
| Maksymalna średnica liny | 11 mm |
| Średnica krążka | 25 mm |
| Dawać | 91% |
| Obciążenie pracą | 6 kN (1,5 kN na jednym splocie) |
| łamanie obciążenia | 23 kN |
| Numer referencyjny producenta | P66A |
Systemy zapobiegające cofaniu: