P030082
PRĘDKOŚĆ TANDEMOWA (P21 SPE)
Wysokowydajny podwójny krążek do jazdy po linach i linach
TANDEM SPEED to najszybciej poruszający się bloczek.
Jest specjalnie zaprojektowany do tyrolek o niskim nachyleniu.

153 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 270 g |
| Materiały | krążki ze stali nierdzewnej |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12278, UIAA |
| Maksymalna średnica liny | 13 mm |
| Maksymalna średnica kabla | 12 mm |
| Średnica krążka | 27.5 mm |
| Dawać | 95% |
| Obciążenie pracą | 10 kN |
| łamanie obciążenia | 24 kN |
• Krążki ze stali nierdzewnej odporne na zużycie.
• Zamontowane na uszczelnionych łożyskach kulkowych w celu zapewnienia prędkości i utrzymania stałej wydajności, niezależnie od wagi osoby, temperatury czy wilgotności.
• Maksymalna dopuszczalna prędkość: 20 m/s.
• Punkt mocowania może pomieścić do trzech karabinków, aby ułatwić manewry.
Trés bonne qualité
Poulie de qualité et surtout matériel indispensable pour les via ferrata. Je recommande ce produit qui est sur et de trés bonne qualité
vraiment bien
J'avais la même poulie tandem mais alu et sans roulement sur ma tyrolienne,cela n’avançait pas, avec celle ci acier et sur roulement c'est formidable (pour mes petits enfants!)
TANDEM SPEED
Super prix pour du matériel de qualité
vraiment très bien
poulie au top et fonctionne super bien pour la tyrolienne de mon fils.
livraison très rapide et boutique sérieuse avec des prix excellent !!MERCI
Efficacité!
C'est le meilleur prix avec de surcroît une livraison efficace.
Un souci? Réponse rapide par e-mail.
livraison rapide
conforme au descriptif