P030082
TANDEMOVÁ RYCHLOST (P21 SPE)
Vysoce výkonná dvojitá kladka pro pojezd lana a lanka
TANDEM SPEED je nejrychleji se pohybující kladka.
Je speciálně navržen pro zip line s nízkým sklonem.

153 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 270 g |
| Materiály | nerezové kladky |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12278, UIAA |
| Max průměr lana | 13 mm |
| Maximální průměr kabelu | 12 mm |
| Průměr kladky | 27.5 mm |
| Výtěžek | 95 % |
| Pracovní zátěž | 10 kN |
| lámací zátěž | 24 kN |
• Kladky z nerezové oceli odolné proti opotřebení.
• Namontováno na utěsněných kuličkových ložiskách pro rychlost a udržení konstantního výkonu, nezávisle na hmotnosti osoby, teplotě nebo vlhkosti.
• Maximální povolená rychlost: 20 m/s.
• Upevňovací bod může obsahovat až tři karabiny pro usnadnění manévrů.
Trés bonne qualité
Poulie de qualité et surtout matériel indispensable pour les via ferrata. Je recommande ce produit qui est sur et de trés bonne qualité
vraiment bien
J'avais la même poulie tandem mais alu et sans roulement sur ma tyrolienne,cela n’avançait pas, avec celle ci acier et sur roulement c'est formidable (pour mes petits enfants!)
TANDEM SPEED
Super prix pour du matériel de qualité
vraiment très bien
poulie au top et fonctionne super bien pour la tyrolienne de mon fils.
livraison très rapide et boutique sérieuse avec des prix excellent !!MERCI
Efficacité!
C'est le meilleur prix avec de surcroît une livraison efficace.
Un souci? Réponse rapide par e-mail.
livraison rapide
conforme au descriptif