M020013
Latarka Led Mag Charger Maglite
Latarka Led Mag Charger o mocy 643 lumenów jest potężną latarką Maglite.
Zasięg oświetlenia wynosi 407 metrów, co zapewnia 4 godziny pracy przy pełnej mocy i 37 godzin w trybie oszczędzania energii.
Latarka posiada cztery konfiguracje oświetlenia w zależności od aktywności: standardowa, zewnętrzna, bezpieczeństwa, taktyczna
• Bardzo silne promieniowanie
• Szybka regulacja belki za pomocą kliknięcia
• Wiele trybów oświetlenia: pełna moc/niska moc, Eco, stroboskop
• Funkcja oszczędzania energii
• System Quick-Click do wyboru trybu świecenia: 1, 2 lub 3 kliknięcia
• 4 możliwe konfiguracje: standardowa, zewnętrzna, bezpieczeństwa, taktyczna
• zasilany przez pakiet akumulatorów NiMH
• Uniwersalna ładowarka sieciowa i ładowarka do gniazda zapalniczki
• Wyjście: 643 lumenów
• Oświetla do 407 metrów
• Autonomia: 4h przy pełnej mocy, 17h przy niskim poborze mocy i 37h w trybie ekonomicznym
• Wodoodporność IPX4
• Wytrzymuje upadek z 1 metra
• Spełnia amerykańskie normy przeciwwybuchowe
• Anodowane wewnątrz i na zewnątrz
10 lat gwarancji

200 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 794 g |
| Maksymalna ilość światła | 643 lumenów |
| Natężenie światła | 41400 kandeli |
| maksymalna odległość | 406 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne i kurz) |
| Żywność | Akumulator NiMH |
| Wymiary | 325mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 57.1 mm |
| Średnica korpusu lampy | 38.1 mm |
| Ładowarka | Uniwersalne gniazdo zapalniczki 230V/12Vdc |
Standardowa konfiguracja:
- 1 kliknięcie: pełna moc
-2 kliknięcia: niska moc
- 3 kliknięcia: oszczędność energii
Konfiguracja na zewnątrz:
- 1 kliknięcie: pełna moc
-2 kliknięcia: niska moc
-3 kliknięcia: stroboskop
Konfiguracja bezpieczeństwa:
- 1 kliknięcie: włącz / wyłącz
-2 kliknięcia: pełna moc
- 3 kliknięcia: oszczędność energii
Przygotowanie taktyczne:
- 1 kliknięcie: włącz / wyłącz
-2 kliknięcia: pełna moc
-3 kliknięcia: stroboskop