M020012
Akumulatorowa latarka Maglite Led Mag Tac
Led Mag Tac to wytrzymała latarka Led o wysokiej wydajności, zaprojektowana we współpracy z organami ścigania i służbami bezpieczeństwa.
Bardzo wysoka jakość, jest wyposażona w odpinany klips na kieszeń i oferuje 3 tryby świecenia.
• Solidny, kompaktowy i wydajny
• Zbijak do szkła z łbem kulistym
• Ergonomiczny korpus do szybkiej obsługi
• System Quick-Click do wyboru trybu świecenia: 1, 2 lub 3 kliknięcia
• 3 tryby oświetlenia: włącz/wyłącz, pełna moc, stroboskop 12 Hz
• zasilany przez wysokowydajna bateria litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4)
• Ładowarka multimedialna: gniazdo sieciowe, gniazdo zapalniczki 12V i port USB 2.0
• Szybkie ładowanie w 2h30
• Wyjście: 543 lumenów
• Oświetla do 181 metrów
• Autonomia 2h30 przy pełnej mocy
• Wodoodporność IPX4
• Wytrzymuje upadek z 1 metra
• Anodowane wewnątrz i na zewnątrz
10 lat gwarancji

200 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 156 g |
| Maksymalna ilość światła | 543 lumenów |
| Natężenie światła | 8171 kandeli |
| maksymalna odległość | 181 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne i kurz) |
| Żywność | bateria litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) |
| Wymiary | 147,6 mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 26.7 mm |
| Średnica korpusu lampy | 26.7 mm |
| Ładowarka | Uniwersalne gniazdo zapalniczki 230V / 12Vdc / port USB 2.0 |
| Czas ładowania | 2h30 |
Tryb oświetlenia 1: wł./wył.
Tryb oświetlenia 2: pełna moc
Tryb oświetlenia 3: stroboskop