Latarka czołowa Petzl Tactikka Plus 2350 lumenów - Nowa wersja
Petzl Tactikka Plus to latarka czołowa 350 lumenów (protokół ANSI).
Wyposażony w dwie wiązki, które pozwalają widzieć z bliska i z daleka, oferuje białe lub czerwone oświetlenie, aby zachować widzenie w nocy i dyskrecję.
• Czarny, moro lub wzór pustynny, aby zachować dyskrecję podczas polowania, wędkowania i aktywności na świeżym powietrzu
• Trzy moce oświetlenia (maksymalny czas świecenia, standardowa i maksymalna moc)
• Wielowiązkowa z trzema poziomami białego oświetlenia (bliskość, przemieszczenie i widzenie w dali)
• Dyskretne czerwone oświetlenie do zajęć grupowych
• Łatwy w użyciu za pomocą tylko jednego przycisku
• Technologia HYBRID: zasilana 3 dostarczonymi bateriami AAA (LR03) lub akumulatorem Core (opcja)
• Autonomia: do 160h
• Moc od 6 do 350 lumenów i oświetlenie od 10 do 90 metrów
• Wodoodporność IPX4
• Zmywalny pałąk
• Akcesoria do montażu kasku i roweru dostępne jako opcje
Idealny do zajęć na świeżym powietrzu: polowania, wędkowania, ...

579 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 85 g |
| Gwarancja | lampa: 5 lat |
| Certyfikaty | CE |
| typ belki | mieszany złożony z szerokiej wiązki i skupionego komponentu |
| Maksymalna ilość światła | 350 lumenów |
| maksymalna odległość | 90 m |
| Hydroizolacja | IP X4 (odporny na warunki atmosferyczne) |
| Żywność | Akumulator litowo-jonowy 1250 mAh Core (w zestawie) lub 3 baterie AAA (LR03) |
| Kompatybilność baterii | Ni-MH lub litowe |
| Numer referencyjny producenta | E089EA00 (czarny) / E089EA01 (kamuflaż) / E089EA02 (pustynny) |

• Wydajność oświetlenia zgodnie z protokołem ANSI (American National Standard Institute):
Petzl postępuje zgodnie z protokołem ANSI/PLATO FL 1, aby mierzyć i komunikować się na temat mocy oświetlenia i autonomii swoich latarek czołowych. Takie podejście pozwala łatwo porównać osiągi różnych modeli czołówek Petzl i innych producentów, którzy stosują ten protokół, używając tego samego benchmarku.
• Moc oświetlenia (w lumenach)
Pomiar ten przeprowadza się od 30 sekund do 2 minut po zapaleniu lampy. Wskazuje maksymalną moc emitowaną, przy nowych ogniwach lub bateriach, podczas uruchamiania lampy.
• Odległość oświetlenia (w metrach)
Jest to maksymalna odległość między lampą a miejscem, w którym pozostaje tylko 0,25 luksa oświetlenia. Pomiar jest wykonywany po zapłonie z nowymi ogniwami lub bateriami. Odległość świecenia zależy bezpośrednio od mocy oświetlenia, ale przede wszystkim od kształtu wiązki.
• Autonomia (w godzinach)
Odpowiada to czasowi, w którym oświetlenie jest optymalne, od zapłonu lampy do osiągnięcia 10% mocy maksymalnej. Poniżej tej mocy przechodzimy do fazy „rezerwy oświetlenia”.
• Rezerwa oświetlenia (w godzinach)
Rezerwa oświetlenia gwarantuje minimalne oświetlenie operacyjne lub bezpieczne.