Latarka czołowa Petzl Tikka 2300 lumenów - Nowa wersja
Petzl Tikka to kompaktowa i lekka czołówka 300 lumenów.
Łatwy w użyciu, posiada trzy poziomy białego oświetlenia (bliskość, ruch i widzenie na odległość) oraz dyskretne czerwone oświetlenie do zajęć grupowych.
• Lekki (82 g) i kompaktowy
• Trzy moce oświetlenia (maksymalny czas świecenia, standardowa i maksymalna moc)
• Łatwy w użyciu za pomocą jednego przycisku
• Szeroka wiązka dla bliskiego lub dalekiego widzenia
• Technologia HYBRID: zasilana 3 bateriami AAA (LR03) lub akumulatorem Core (opcjonalnie)
• Odbłyśnik fosforyzujący, aby znaleźć lampę w ciemności
• Autonomia: do 120h
• Moc od 6 do 300 lumenów i oświetlenie od 10 do 65 metrów
• Wodoodporność IPX4
• zmywalny pałąk
• Dostępne opcjonalne akcesoria do montażu kasku i roweru
Idealny do aktywności na świeżym powietrzu, wędrówek, biwaków, podróży...

750 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 82 g |
| Gwarancja | lampa: 5 lat |
| Certyfikaty | CE |
| typ belki | wielki |
| Maksymalna ilość światła | 300 lumenów |
| maksymalna odległość | 65 m |
| Hydroizolacja | IP X4 (odporny na warunki atmosferyczne) |
| Żywność | Akumulator litowo-jonowy 1250 mAh Core (w zestawie) lub 3 baterie AAA (LR03) |
| Kompatybilność baterii | Ni-MH lub litowe |
| Numer referencyjny producenta | E093FA00 (czarny) / E093FA01 (niebieski) / E093FA02 (zielony) / E093FA03 (biały) |

• Wydajność oświetlenia zgodnie z protokołem ANSI (American National Standard Institute):
Petzl postępuje zgodnie z protokołem ANSI/PLATO FL 1, aby mierzyć i komunikować się na temat mocy oświetlenia i autonomii swoich latarek czołowych. Takie podejście pozwala łatwo porównać osiągi różnych modeli czołówek Petzl i innych producentów, którzy stosują ten protokół, używając tego samego benchmarku.
• Moc oświetlenia (w lumenach)
Pomiar ten przeprowadza się od 30 sekund do 2 minut po zapaleniu lampy. Wskazuje maksymalną moc emitowaną, przy nowych ogniwach lub bateriach, podczas uruchamiania lampy.
• Odległość oświetlenia (w metrach)
Jest to maksymalna odległość między lampą a miejscem, w którym pozostaje tylko 0,25 luksa oświetlenia. Pomiar jest wykonywany po zapłonie z nowymi ogniwami lub bateriami. Odległość świecenia zależy bezpośrednio od mocy oświetlenia, ale przede wszystkim od kształtu wiązki.
• Autonomia (w godzinach)
Odpowiada to czasowi, w którym oświetlenie jest optymalne, od zapłonu lampy do osiągnięcia 10% mocy maksymalnej. Poniżej tej mocy przechodzimy do fazy „rezerwy oświetlenia”.
• Rezerwa oświetlenia (w godzinach)
Rezerwa oświetlenia gwarantuje minimalne oświetlenie operacyjne lub bezpieczne.
Parfaite !
Commandée initialement pour sa lumière rouge ( Photos de nuit ), elle va servir également en Rando. Bravo pour le bouton de commande "intelligent" qui n'oblige pas à passer par 36 positions pour retrouver la bonne. Qualité et légèreté surtout avec l'accu.
Avis
Très satisfaite du produit, acheté en remplacement d'une vieille Tikka (retour de rando de nuit), et du traitement de la commande par MG Affaires.
Super produit
produit correspondant au descriptif. Envoi rapide.