NOWY MODEL 2018 Z KIJÓW KLIKNIJ TUTAJ
Dystanse damskie kijki trekkingowe FLZ Black Diamond
Kobiecy kij o regulowanym rozmiarze.
Lekka i wytrzymała 3-sekcyjna tyczka (aluminiowa), wyposażona w technologię szybkiego rozkładania Z-Pole i system regulacji rozmiaru FlickLock® Pro.
Damska kurtka dystansowa FLZ Black Diamond jest idealna na piesze wędrówki lub długodystansowe szlaki.
• Damska wersja Distance FLZ
• 20 cm dodatkowej regulacji
• Lekki, antypoślizgowy uchwyt z pianki EVA, oddychający, odprowadzający wilgoć pasek na nadgarstek
• Mała przedłużka pod antypoślizgową rączką z pianki EVA
• 3-sekcyjny składany drążek zapewnia szybkie rozłożenie i regulację FlickLock
• Konstrukcja aluminiowa
• Wymienne, niebrudzące końcówki techniczne z węglika spiekanego i gumowe końcówki techniczne dostarczane z etui do przechowywania
• Podkładka ze stoperem z klipsem do pasm do trzymania złożonych pasm
Dostępny w 2 rozmiarach: 95-110cm / 105-125cm
Sprzedałem parę.

0 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | para: [95-110 cm] 440 g / [105-125 cm] 455 g |
| Ciąć | regulowany: 95-110cm / 105-125cm |
| Długość po złożeniu | [95-110 cm] 34 cm / [105-125 cm] 37 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock® Pro |
| Uchwyt | lekka i przyczepna pianka EVA |
| Punkt | Wymienna końcówka techniczna z węglika i gumowa końcówka techniczna |
| Pralka | Podkładka korkowa |
| Numer referencyjny producenta | BD112179 |
Women's Distance FLZ Black Diamond to kij zaprojektowany specjalnie dla kobiet.
Przeznaczony do uprawiania turystyki pieszej lub biegania w terenie, jest lekki w gamie aluminiowych kijków. Ten kij jest punktem odniesienia w praktyce ultra-trailu. Wyposażony w technologię Z-Pole, oferuje szybkie rozmieszczenie i bardzo kompaktowe miejsce do przechowywania po złożeniu.
Posiada system regulacji FlickLock Pro, blokowanie drążka jest szybkie, proste i niezawodne. Wymienne, niebrudzące wskazówki techniczne i lekki uchwyt z pianki EVA poprawiają przyczepność i przyczepność.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole:
Technologia rozmieszczania stożka jest inspirowana know-how firmy Black Diamond w zakresie sond lawinowych, jest kluczowym elementem solidności, stabilności i szybkości rozmieszczania tyczek Z-Pole.
Po prostu chwyć za uchwyt i górny koniec drążka, a następnie pociągnij je w przeciwną stronę. Kij zatrzaskuje się na swoim miejscu i blokuje.
Każdy stożek szybkiego uruchamiania służy do prowadzenia i ustawiania jednego pasma drążka, a następnie do zabezpieczania połączenia, gdy drążek jest zablokowany.
Miękkie ochronne zaślepki zakrywają centralny kabel kevlarowy słupa po złożeniu.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole składa się z trzech unikalnych elementów:
• Niewidoczny wewnętrzny przewód/kabel
• Prosty przycisk do złożenia pasma
• Szybkie rozmieszczenie stożka w jednym kroku

System regulacji „FlickLock® Pro”:
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce konstrukcję ze stali nierdzewnej, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej zaprojektowana z myślą o trwałości

Pomoc w doborze rozmiaru kijków Z-Pole:
• Na spacery, wędrówki i noszenie, gdzie kryteria stabilności i wsparcia są priorytetem: wybierz rozmiar kijków nieco większy niż ten, który Ci odpowiada.
• W wyścigach, w których priorytetem jest napęd pod górę: wybierz kijki o rozmiarze nieco mniejszym niż ten, który Ci odpowiada.


Impeccable
Article remis en main propre le jour même de sa commande.