Bâtons femme Women's Distance Carbon FLZ Z-POLES Black Diamond - Distance Series
Nowa wersja
Bardzo wysokiej klasy kijki do trekkingu i biegów przełajowych, damskie kijki Distance Carbon FLZ Black Diamond są w 100% z włókna węglowego, składane i regulowane.
Ta nowa generacja pałeczek ma wiele ulepszeń. Kije są jeszcze lżejsze i teraz wyposażone są w system regulacji FlickLock Pro z konstrukcją z kutego aluminium.
Zaprojektowane do użytku przez 3 sezony, zimowe krążki 55 mm pozwalają na wczesną i późną zimową praktykę, gdy jest trochę śniegu.
Ewolucje tej nowej wersji:
• Elegancki kobiecy wzór Ciemna patyna turkusowo-niebieski
• Średnica nici zmniejszona do 12 mm, aby uzyskać lekkość
• System regulacji FlickLock Pro
• Nowy, bardziej ergonomiczny przycisk „Push Button Lock”, który ułatwia składanie
• Nowy pasek na nadgarstek „Distance” wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu
• Dodatkowa długość paska na nadgarstek wsuwa się w jarzmo tunelu, aby uniknąć dyskomfortu
• Nowa końcówka techniczna z podkładką o zmniejszonej objętości, aby zapobiec zaczepianiu się o piargi
• Teraz w zestawie krążki śnieżne 55 mm
Specyfika:
• Solidne 3-warstwowe składane kijki
• Zakres regulacji 20 cm w celu dostosowania wysokości kijków do charakteru terenu
• Ultralekki [180 g na patyk] i ultrakompaktowy [złożony 37 cm] - długość 105-125 cm
• Konstrukcja w 100% z włókna węglowego: lekka, pochłania drgania, zapewnia więcej energii podczas pchania i ponownego uruchamiania
• Technologia szybkiego wdrażania Z-Pole
• Solidne kijki ze wzmocnionymi złączami dzięki dodatkowi aluminiowego pierścienia chroniącego karbon
• Lekkie, antypoślizgowe uchwyty z pianki EVA, oddychający, odprowadzający wilgoć pasek na nadgarstek
• Mała przedłużka pod antypoślizgową rączką z pianki EVA
• Końcówki z węglika spiekanego (zamontowane na kolbie) i gumowe końcówki techniczne do asfaltu, niebrudzące i wymienne
• Krążki śnieżne z korkiem z klipsami do trzymania złożonych pasm
Couleur: Dark Patina
Disponible en 2 tailles (réglable): 95-110 cm / 105-125 cm
Sprzedałem parę
Kijki do trekkingu, biegów przełajowych i biegów długodystansowych


749 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 100% węgla |
| Waga | 284 g [95-110 cm] / 360 g [105-125 cm] |
| Ciąć | regulowany: 95-110cm / 105-125cm |
| Długość po złożeniu | 34 cm [95-110 cm] / 37 cm [105-125 cm] |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock® Pro |
| Uchwyt | lekka i przyczepna pianka EVA |
| Punkt | Wymienna końcówka techniczna z węglika i gumowa końcówka techniczna |
| Pralka | krążek o zmniejszonej objętości i krążek śnieżny Stopper z klipsami końcowymi |
| Numer referencyjny producenta | BD112539 |
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole:
Technologia rozmieszczania stożka jest inspirowana know-how firmy Black Diamond w zakresie sond lawinowych, jest kluczowym elementem solidności, stabilności i szybkości rozmieszczania tyczek Z-Pole.
Po prostu chwyć za uchwyt i górny koniec drążka, a następnie pociągnij je w przeciwną stronę. Kij zatrzaskuje się na swoim miejscu i blokuje.
Każdy stożek szybkiego uruchamiania służy do prowadzenia i ustawiania jednego pasma drążka, a następnie do zabezpieczania połączenia, gdy drążek jest zablokowany.
Miękkie ochronne zaślepki zakrywają centralny kabel kevlarowy słupa po złożeniu.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole składa się z trzech unikalnych elementów:
• Niewidoczny wewnętrzny przewód/kabel
• Prosty, ergonomiczny przycisk do składania pasma
• Szybkie rozmieszczenie stożka w jednym kroku

System regulacji „FlickLock® Pro”:
System regulacji rozmiaru drążka FlickLock Pro został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości, lekkości i łatwości użytkowania.
Nowy FlickLock Pro ma teraz lżejszą i łatwiejszą w użyciu aluminiową konstrukcję.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce aluminiową konstrukcję, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości kompozycja aluminium zaprojektowana tak, aby była trwała i bardzo lekka
La poignée Distance:
Pomoc w doborze rozmiaru kijków Z-Pole:
• Na spacery, wędrówki i noszenie, gdzie kryteria stabilności i wsparcia są priorytetem: wybierz rozmiar kijków nieco większy niż ten, który Ci odpowiada.
• W wyścigach, w których priorytetem jest napęd pod górę: wybierz kijki o rozmiarze nieco mniejszym niż ten, który Ci odpowiada.
• Możesz również użyć następującego wzoru: wysokość patyków u003d wzrost osoby x 0,67
Sugerowana długość:
parfait
matériel et prestations haut de gamme. ne pas hésitez à tester