Tyczki Alu Stick 135 Lacal
Piesze wędrówki po Gamme
Kijki Alu Stick Lacal z możliwością regulacji do 135 cm są odpowiednie dla wszystkich ćwiczących podczas letnich i zimowych wędrówek.
Wyprodukowane we Francji, zostały zaprojektowane z aluminiowych rurek o średnicach 18, 16 i 14 mm, co zapewnia im solidność i bezpieczeństwo.
• 3-żyłowe drążki teleskopowe
• Konstrukcja z aluminium 6060 T6: solidne słupki
• Plastikowy system regulacji klap System Lock
• Wygodny piankowy uchwyt
• Regulowany i oddychający pasek na nadgarstek
• Końcówka do zmiany węglika wolframu
• Krążki trekkingowe i szerokie krążki na zimę
Kolory: niebieski / pomarańczowy / różowy
Kijki turystyczne opracowane we Francji w Grenoble przez Pascala Guidettiego, znanego wynalazcę sprzętu technicznego przeznaczonego do użytku na świeżym powietrzu

1500 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Materiał | aluminium 6060 T6 |
| Waga | 580 g na parę |
| Ciąć | regulowany: od 62 do 135 cm |
| Długość po złożeniu | 62 cm |
| Liczba pasm | 3 [18 / 16 / 14 mm] |
| system mocowania | Klamra Plastikowa blokada systemu |
| Uchwyt | Prosta pianka chwytna |
| pasek na rękę | oddychający i regulowany |
| Punkt | Końcówka do zmiany węglika wolframu |
| Pralka | lato zima |
| Numer referencyjny producenta | FH-01-009 / FH-01-010 / FH-01-011 |
Technologie:
• Plastikowa blokada systemu
• Prosty uchwyt
• System wymiany krążków na lato/zimę Change Tip