SERIA ALPINE
Kijki trekkingowe Alpine Carbon Z Black Diamond
Kijki całoroczne (lato/zima) przeznaczone na krótkie lub dłuższe wędrówki z załadowanymi torbami.
W 100% z włókna węglowego, wyposażony w technologię szybkiego rozmieszczania Z-Pole, Alpine Carbon Z jest idealny dla spacerowiczów poszukujących lekkiej, solidnej i kompaktowej kijki.
Ta nowa wersja ma wzmocnione połączenia między splotkami.
• Solidny kij ze wzmocnionymi złączami dzięki dodatkowi aluminiowego pierścienia chroniącego karbon
• Uchwyt z naturalnego korka z pokrętłem o podwójnej gęstości
• Odprowadzający wilgoć i oddychający pasek na nadgarstek
• Antypoślizgowa przedłużka z pianki EVA pod uchwytem
• 3-sekcyjny składany drążek umożliwiający szybkie rozłożenie za pomocą stożków
• Skład w 100% z włókna węglowego
• Wskazówki Flex Tech dotyczące używania końcówek z węglika lub gumy
• Krążki trekkingowe 60 mm i krążki do pudru do puchu zimowego
Dostępny w 4 rozmiarach: 100cm / 110cm / 120cm / 130cm
Sprzedałem parę.

1216 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | 100% węgla |
| Waga | para: [100 cm] 350 g / [110 cm] 375 g / [120 cm] 400 g / [130 cm] 425 g |
| Ciąć | 100 cm / 110 cm / 120 cm / 130 cm |
| Długość po złożeniu | [100 cm] 34 cm / [110 cm] 37 cm g / [120 cm] 40 cm / [130 cm] 44 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| Uchwyt | korek z lekką i przyczepną przedłużką z pianki EVA |
| pasek na rękę | odprowadzające wilgoć i oddychające |
| Punkt | Wymienna końcówka techniczna z węglika i gumowa końcówka techniczna |
| Pralka | Trekking 60mm (na lato) i zgniatacz puchu (szeroki do pływania na śniegu) |
| Numer referencyjny producenta | BD112202 |
W tym nowym modelu Alpine Carbon Z połączenia między splotkami zostały wzmocnione aluminiowym pierścieniem, aby zapewnić większą solidność, lepszą przyczepność kija i zwiększoną odporność na zużycie.
Kije Alpine Carbon Z Black Diamond wykonane w 100% z węgla są niezwykle lekkie i wytrzymałe.
Zostały zaprojektowane z myślą o wytrawnych piechurach z mocno obciążonymi plecakami, którzy wymagają wysokiej wydajności i solidnego wsparcia na szlakach.
Wyposażona w technologię Z-Pole, tyczka zapewnia szybkie rozłożenie, co zapewnia jeszcze wydajniejsze użytkowanie. Ten system gwarantuje wyjątkowo kompaktowe przechowywanie wewnątrz torby.
Oferując optymalny komfort dzięki korkowej rękojeści, podwyższony poziom oporu, te kije są przeznaczone na długie podejścia i długie dni w wysokich górach.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole:
Technologia rozmieszczania stożka jest inspirowana know-how firmy Black Diamond w zakresie sond lawinowych, jest kluczowym elementem solidności, stabilności i szybkości rozmieszczania tyczek Z-Pole.
Po prostu chwyć za uchwyt i górny koniec drążka, a następnie pociągnij je w przeciwną stronę. Kij zatrzaskuje się na swoim miejscu i blokuje.
Każdy stożek szybkiego uruchamiania służy do prowadzenia i ustawiania jednego pasma drążka, a następnie do zabezpieczania połączenia, gdy drążek jest zablokowany.
Miękkie ochronne zaślepki zakrywają centralny kabel kevlarowy słupa po złożeniu.
System szybkiego rozmieszczania Z-Pole składa się z trzech unikalnych elementów:
• Niewidoczny wewnętrzny przewód/kabel
• Prosty przycisk do złożenia pasma
• Szybkie rozmieszczenie stożka w jednym kroku

Pomoc w doborze rozmiaru kijków Z-Pole:
Na spacery, wędrówki i noszenie, gdzie kryteria stabilności i wsparcia są priorytetem: wybierz rozmiar kijków nieco większy niż ten, który Ci odpowiada.

