Damskie Trail Ergo Cork Black Diamond Angled Grip Damskie kijki trekkingowe
SERIA TRAIL - NOWY MODEL (nowe paski Solution i przedłużka pod rączką)
Kijki całoroczne z wygiętym korkowym uchwytem dla maksymalnego komfortu podczas ćwiczeń.
Damskie buty Trail Ergo Cork mają teraz bardziej miękkie i wygodniejsze przedłużenie pod rączką, a także nowy pasek na nadgarstek Solution dla lepszej zwrotności.
• Specjalnie zaprojektowany dla kobiet (regulowany do 125 cm)
• Lekka i wszechstronna 3-sekcyjna pałka teleskopowa
• Rękojeść z naturalnego korka (odprowadza pot) pod ergonomicznym kątem 15 stopni
• Przedłużone przedłużenie z pianki antypoślizgowej pod uchwytem
• Wyściełany pasek na nadgarstek Łatwiejsze rozwiązanie i większe bezpieczeństwo
• Podwójny system regulacji rozmiaru drążka FlickLock
• Wymienne końcówki Tech z węglika i gumy (guma dostępna jako opcja)
• Cienkie podkładki trekkingowe 38 mm
• Oferowane krążki śnieżne 100 mm do zimowego puchu
Regulowana wysokość: 65-125 cm
Disponible en 2 couleurs: Alpine Lake / Cherrywood
Sprzedałem parę![]()

596 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 488g (para) |
| Ciąć | regulowany: 65-125 cm |
| Długość po złożeniu | 65 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | ergonomiczny kąt 15° / oddychający korek z lekką, elastyczną i przyczepną przedłużką z pianki EVA |
| pasek na rękę | Wyściełany pasek z rozwiązaniem |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | Krążki trekkingowe o grubości 38 mm i kompatybilne z dużymi krążkami proszkowymi 100 mm do unoszenia się na śniegu |
| Numer referencyjny producenta | BD112513 |
Damskie kijki trekkingowe Trail Ergo Cork Black Diamond mają ergonomiczny uchwyt, który dzięki kątowi 15 stopni jest idealnie umieszczony, aby zapewnić wygodę.
Rękojeść z naturalnego korka jest idealna do odprowadzania potu.
Podwójny system regulacji zaworów FlickLock jest prosty i zapewnia doskonałe mocowanie pasm.
Kijki damskie Trail Ergo Cork są szczególnie interesujące, ponieważ mają cechy przydatne zarówno latem, jak i zimą: antypoślizgowe przedłużenie piankowe pod chwytem oraz duże krążki do puchu.
Końcówki z węglika Tech zapewniają bardzo dobrą przyczepność i są wymienne.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Excellent modèle
Excellente performance de ces bâtons très solides de BD bien qu'un peu lourds (il ne s'agit pas de bâtons carbone) poignées très confortables. Ce modèle est très fiable et les pièces détachées BD sont disponibles années après années au cas ou....