Trail-running Quick Stick Carbon 120/130 stokken Lacal
Gamme Snelwandelen
Licht, compact en robuust, dat zijn de sterke punten van Lacal trailrunningstokken.
De palen zijn uitgerust met het Quick Fast Lock-vergrendelingssysteem, de vergrendeling van de strengen is onmiddellijk door simpelweg op de grond te drukken.
Opgevouwen gehouden met het Elastic Clip-systeem, kun je ze gemakkelijk ophangen dankzij de stickclips van je rugzak of in een koker plaatsen.
Hulp bij het kiezen van de maat van de palen:
Stokjes in maat 120 cm -> persoonslengte tussen 168 en 181 cm
Stokken in hoogte 130 cm -> persoonslengte tussen 182 en 196 cm
• Snel inzetbare afbreekbare stokken met 3 strengen
• Carbon constructie: lichtgewicht materiaal dat trillingen in de onderarmen vermijdt
• Onderste streng van 7075 T6 aluminium die een hoge slagvastheid biedt
• Ultracompact: 43 cm gevouwen [120 cm stokken] / 46 cm gevouwen [130 cm stokken]
• Quick Fast Lock-systeem om de strengen te vergrendelen
• Elastic Clip-systeem om de strengen te verenigen voor transport
• "Long Grip"-handgreep om uw hand op uw gemak te positioneren, afhankelijk van de aard van het terrein
• Lichtgewicht en verstelbare polsband
• Tungsten Carbide maat tip
• Trekkingpucks en brede pucks voor de winter
Verkrijgbaar in 2 maten: 120 cm / 130 cm
Trailrunningstokken ontwikkeld in Frankrijk in Grenoble door Pascal Guidetti, vermaard uitvinder van technische outdooruitrusting

997 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | koolstof en 7075 T6 aluminium onderstreng |
| Gewicht | 370 g per paar [120 cm] / 390 g per paar [130 cm] |
| Snee | 120 cm / 130 cm |
| Opgevouwen lengte | 43 cm [120 cm] / 46 cm [130 cm] |
| Aantal strengen | 3 [14 / 14 / 14 mm] |
| Omgaan met | lange greep |
| polsbandje | licht en verstelbaar |
| Punt | Tungsten Carbide maat tip |
| Wasmachine | zomer winter |
| Referentie fabrikant: | FR-03-040 / FR-03-041 |
Technologieën:
• Quick Fast Lock-implementatiesysteem
• Elastische clip
• Lange handgreep
• Wisseltip zomer/winter puckwisselsysteem