G010152
All-season wandelstokken (zomer/winter) met een zeer mooi "Escapade en Bretagne" design
Stokken bedoeld voor korte of lange afstanden wandelen, sneeuwschoenwandelen...
• 3-delige telescopische wapenstok
• Ultra Tech 7075 aluminium (robuust)
• Easy Lock klemsysteem (met klep), snel en veilig
• Anti-transpirant kurken handvat
• Ademende comfortband
• Conische punt met wolfraam punt voor zeer goede grip
• Dunne (60 mm) trekkingpucks en brede (90 mm) pucks voor winterpoeder
Stok gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
Levenslange garantie.
Verkocht het paar met stekkers en 2 paar ringen (een zomer, een winter)



82 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | 7075 aluminium |
| Gewicht | 268g per stokje |
| Snee | verstelbaar 63-135cm (max) |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | Easy Lock (ventiel) |
| Draaddiameter: | 16 / 14 / 12 |
| Omgaan met | ademende kurk |
| polsbandje | comfort (anti-transpirant) |
| Punt | conisch met wolfraam tip |
| Kurk | rubber |
| Wasmachine | 60 mm voor trekking en 90 mm voor winter |
| Referentie fabrikant: | R10437 |

Het Easy Lock verstelsysteem:
Het Easy Lock Guidetti verstelsysteem Garandeert een eenvoudige en effectieve blokkering van de hoogte van de paal dankzij het externe spansysteem.

Het handvat van kurk:
Een ergonomische vorm en een comfortabel materiaal met een goede absorptie van transpiratie tijdens gebruik.

De comfortband:
Met een ergonomische vorm (rechts/links), vochtafvoerende stof aan de binnenkant om handirritatie en zweten te voorkomen, en eenvoudige aanpassing van de lengte van de riem, bevordert de comfortabele polsband een goede handondersteuning en een goede grip op het handvat.
