T010019
Bastóns de sendeirismo Ubaye TSL
Poste telescópico de 2 secciones en aluminio 7075.
Este bastón é lixeiro e moi duradeiro.
Incorpora unha correa axustable e unha arandela fixa.
O Ubaye é un excelente compromiso para iniciarse no mundo do sendeirismo.
• Correa de pulso axustable
• Aluminio 7075
• Punta de wolframio
• Arandela fixa de 85 mm
• Tamaño axustable: 78-135 cm
• Peso: 230 g × 2
Vendo o par cunha arandela fixa de 85 mm

26 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | Aluminio 7075 |
| Peso | 230 g × 2 |
| Cortar | axustable 78 - 135 cm (máx.) |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | cono |
| Manexar | polímero |
| correa de man | axustable |
| Punto | volframio |
| Lavadora | 85 mm |
Tecnoloxía empregada
Sistema resistente a temperaturas extremas, frías ou quentes. Cono de aperte cautivo (suxeito por un tapón).