AS STOC
305/325 Turais/Greama Turais TSL bróga sneachta
Rogha múnla: le nó gan ghreim taobh
Snowshoes ilchodacha compordach agus grippy a bhfuil ceangailteach teileascópach le coigeartuithe tapa.
Bróga sneachta dírithe ar dhaoine atá ag siúl ar chosáin a bhfuil rochtain ag cách orthu.
Tugann na cliathbhoscaí atá feistithe ar na bróga sneachta Tour Grip greim eisceachtúil ar thír-raon deacair.
2 mhúnla ar fáil ag brath ar do mheáchan: 305 [30-80 kg] nó 325 [50-120 kg]
Dathanna atá ar fáil: criostail, gorm péarla, tango, neamhaí agus meteor
Ar fáil le clúdach le haghaidh iompair agus stórála

1014 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Dathanna) | 305: criostail, péarla gorm, neamhaí / 325: tango, gorm péarla, meteor, neamhaí |
| Méideanna | 305:37 go 50/325:39 go 50 |
| Meáchan úsáideora molta | 305: 30-80kg / 325: 50-120kg |
| Ábhar | ilchodach |
| Toisí | 305: 55×20,5cm / 325: 59,5×22cm |
| Meáchan | 305: 815g × 2 / 325: 905g×2 / 305 greim: 900g×2 / 325 greim: 990g×2 |
| Crampóin | 6 spící cruach idirmhalartaithe (in aghaidh an raca) |
| crúba | tosaigh / taobh (Raicéad Tour Grip) |
Tá greim an-mhaith ag na bróga sneachta Turas 305/325 ar fhánaí a bhuíochas leis an bpróifíl 3D le himill athraitheacha.
Tá ceangailteach teileascópach ag na snowshoes seo, rud a ligeann solúbthacht an-mhaith ar leibhéal an chos.
Tá réamhshocruithe cuimhne acu a sholáthraíonn compord áirithe agus a shábhálann am nuair a bhíonn siad ag socrú:
- meabhrú méid bróg (Coigeartú Glais)
- leithead an bhróg a mheabhrú (Coigeartú cliathánach)
Tá céim isteach beacht, tapaidh agus compordach a bhuíochas leis an strap instep ratcheted atá feistithe le eochaircheap chompord.
Mar fhocal scoir, beidh meas agat ar a dhing dreapadóireachta Easy Ascent is féidir a bheith ag gabháil leis an bata, gan a bheith ag lúbadh síos!
CHÂSSIS
- Ceadaíonn an cruth foiche-waisted siúl nádúrtha agus greim do-athraithe
- Dearadh 3D le haghaidh greim maith ar fhánaí
SOCRÚ:
- Coigeartú méid an Choigeartaithe Glais: Éasca le déanamh, sábhálann an córas coigeartaithe do bhróg a mheabhrú do gach turas snowshoe. Déantar an coigeartú go han-simplí trí chuid cúil an cheangail a shleamhnú.
Gceangaltán TÚS:
- Córas Coigeartaithe cliathánach: tá compord riachtanach a bhuíochas le coigeartú cliathánach a cheadaíonn aon leithead bróg a chomhtháthú le haghaidh clúdach optamach an chos.
Déantar an géarú ar an toirt tosaigh ag baint úsáide as strap
SOCRÚ CÚIL:
- Géarú sála le strap instep raca-agus-pinion le haghaidh iontrála beacht agus tapa
- Torainn agus ionsúire turrainge
AMÚRÚ:
- Soláthraíonn an t-ionsúire torainn agus turrainge S.S.A.S (paitinn TSL) compord gan sárú
ding:
- Dinge dreapadóireachta uathoibríoch EASY ASCENT is féidir a bheith ag gabháil leis an cuaille.
Éascaíonn an ding TSL paitinnithe seo siúl le linn dreapadóireachta fada agus cuireann sé srian le tuirse muscle lao.
AN HITCH:
- Claw tosaigh
- 6 studs cruach idirmhalartaithe (ar fáil ar an suíomh más gá)
- Greim an-láidir ar fhánaí a bhuíochas leis an dearadh 3D
TAISTEALAÍ COMHoiriúnacha:
- Féidearthacht sceana nó greamáin S5 inbhainte a chur leis le haghaidh greim méadaithe ar shneachta crua.
-> is féidir leat na gabhálais seo a ordú ar an suíomh Gréasáin.
Cur i láthair comhlántach ar na bróga sneachta 305/325 Tour TSL
Très bien
Merci au vendeur pour les conseils donnés au telephone
Raquettes tour grip idéales pour moi 1m93 100kg pointure 47
Bonne accroche testée sur neige verglacée
Sur neige fraîche je ne m'enfonce pas trop
Agréable pour balade de 2h voir plus
Raquettes à neige
Super!
Délais de livraison
Produit conforme
J'ai trouvé mon bonheur avec la couleur et l'efficacité.
Merci