L020011
Nua - P17.2 Soilsiú Lionsa faoi stiúir
Is tóirse cáilíochta gairmiúil cumhachtach é an tóirse P17.2.
Tagairt i réimse na slándála agus tarrthála, is féidir é a úsáid le haghaidh gníomhaíochtaí amuigh faoin aer.
• Críochnú cás miotail dubh neamhlonrach
• Lampa ceallraí (4×LR20)
• Soilsiú cumhachtach i gcóngar is i gcéin
• 3 modhanna solais
• Aschur uasta: 450 lumens
• Soilsiú suas le 420 méadar
• Neamhspleáchas 30 go 300 uair an chloig
Díolta i mbosca le cadhnraí agus gearrthóg crios

-1 Item Items
Is féidir leat a ordú, comhaireamh seachtain de mhoill
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 775 g |
| Uasmhéid solais | 450 lúman |
| Fad max | 420 m |
| Uiscedhíonta | IP X4 (dhíonach aimsir agus dustdhíonach) |
| Bia | 1 sraith cadhnraí (4 x LR20) |
| Toisí | 306mm (fad) |
| Trastomhas ceann lampa | 53 mm |
| Fuinneamh | 16.8 Wh |
| Cineál stiúir | Ardchumhacht LED (Cree) |
Is flashlight cumhachtach fadraoin é an P17.2. Ag cumhacht iomlán, is féidir leis an déine de 450 lumens soilsiú suas le 420 méadar.
Mar gheall ar a saintréithe teicniúla (cumhacht, uathriail, coigeartú ar an bhflosc lonrúil) is lampa é atá beartaithe don timpeallacht ghairmiúil (póilíní, comhraiceoirí dóiteáin, seirbhísí éigeandála) nó do dhaoine aonair atá ag lorg splancsholais ardfheidhmíochta.
Cinntíonn an chumhacht LED, frithchaitheamh an lionsa agus teicneolaíocht AFS (Córas Ardfhócas) soilsiú ardchaighdeáin an-mhaith i gcóngar agus i gcéin.
Déanann an córas fócasaithe an flosc lonrúil a choigeartú láithreach chun aistriú ó soilsiú leathan agus i gcéin go soilsiú gaireachta (léamh léarscáil, etc.).
Is féidir an beam solais a dhíriú nó a leathnú trí ghluaiseacht ar leibhéal an chinn lampa.
Déantar rogha ceann de na modhanna soilsithe trí bhrú cnaipe.
IPX4 deimhnithe, tá an cás láidir agus séalaithe i gcoinne splancscáileán deannaigh agus uisce. Tá an flashlight seo deartha chun timpeallachtaí crua a sheasamh (turraing tar éis titim, athrú teochta, etc.).
• Feidhmíocht soilsithe: