T020007
Montre GPS TwoNav Ultra vélo / randonnée / running
Is faire GPS an-éadrom é an Ultra atá tiomnaithe do go leor gníomhaíochtaí spóirt (siúl, rothaíocht, reáchtáil, sléibhteoireacht, sciáil, etc.).
Beag agus láidir, tá teicneolaíocht an-dul chun cinn aige agus raon leathan gabhálais (roghanna).
• An-éadrom: 98 g
• Frithsheasmhach in uisce agus turraing (IP67)
• Scáileán tadhaill tras-aistrithe 2'', ardtaifeach 240x320 picteilín
• Treoshuíomh cothrománach nó ingearach
• Altimeter bhariméadrach agus compás leictreonach
• Féinriail mhór: suas le 12 uair an chloig ag brath ar an modh
• ANT+™ agus cumarsáid Bluetooth
• Nasc MicroUSB
• Rianta, bealaí agus pointí bealaigh gan teorainn
• Comhoiriúnacht chairt Navionics™

0 Item Items
Is féidir leat a ordú, comhaireamh seachtain de mhoill
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 98g (ceallraí san áireamh) |
| Toise | 51 x 73 x 23 mm |
| Scáileán | Tadhaill Trasfhreagrach (2”) |
| Rún | 240x320 picteilín |
| Deimhniú | IP67 |
| Ionstraimí | Altimeter bhariméadrach agus compás leictreonach, compás digiteach, méadair luasghéaraithe, bípeanna |
| Ceallraí | Li-Ion 1300 mAh |
| Féinriail | Idir 9 am agus 12 pm ag brath ar an modh |
| LAP | ARM 533 MHz |
| Léitheoir cárta microsd | 8GB san áireamh (cárta microSD comhoiriúnach 32GB) |
| Nasc ríomhaire | MicroUSB |
TwoNav Ultra:
Is faire GPS é an Ultra a chomhtháthaíonn léarscáil IGN den Fhrainc ar fad ag 1:100,000th chomh maith le 5 thíl saor in aisce ó IGN France ag 1:25,000th (500km²).
Le 98g amháin, is móide fíor é a éadrom, ní bheidh sé ina chúis le míchompord ar bith le linn do ghníomhaíochtaí spóirt.
Tá scáileán trasfhreagraíoch 2'' ag an Ultra, le feiceáil i solas díreach agus 4 chnaipe chun láimhseáil iomasach, fiú le lámha fliuch nó le lámhainní.
Soláthraíonn a ceallraí 1300mAh ardfheidhmíochta suas le 12 uair an chloig de shaol na ceallraí ag brath ar mhodh.
Ceadaíonn an cárta MicroSD 8 GB atá san áireamh (32 GB comhoiriúnach más gá) duit rianta a thaifeadadh chomh maith le sonraí oiliúna.
Tá an t-uaireadóir Ultra Twonav feistithe le teicneolaíocht ANT+™ chun d’oiliúint a bharrfheabhsú agus chun do thorthaí a fheabhsú i gcónaí (do fheidhmíocht a thaifeadadh). Tá an crios dé-ráta croí agus an braiteoir deiridh/luas ar fáil mar roghanna.
San áireamh sa phacáiste seo:
• Clár GPS Ultra
• Íoslódáil cóid do léarscáileanna
• 5 thíl saor in aisce ó IGN France ag 1: 25,000th (500 km2)
• An Fhrainc ar fad ag 1:100,000ú IGN réamhluchtaithe ar an gcuimhne inmheánach
• Léarscáil Europe Open Street Map™ (veicteoir) réamhlódáilte ar an Ultra
• -50% de thalamh ar cheannach bogearraí Land/Aer (leagan iomlán)
• Cárta MicroSD 8 GB
• Príomhlíonra charger
• Cábla micrea USB le haghaidh nasc ríomhaire
• uaireadóir láimhe
• Raca rothar
• Shoelace le stylus
• Cosantóir Scáileáin
• Treoir thapa
Gabhálais ar fáil:
• Cás ag iompar
• scannán cosanta
• Braiteoir luais/deireadh
• Crios monatóireachta ráta croí
• charger éigeandála