Ceannlampa / flashlight Elf C2 Micrea-USB Armytek
Is ceannlampa in-athluchtaithe an-chumhachtach é an Elf C2 (1050 lumens) is féidir a úsáid mar cheannlampa ag baint úsáide as an headlamp a sholáthraítear nó mar tóirse.
Deartha le soilse Cree XP-L ardfheidhmíochta, soilsíonn an lampa suas le 106 méadar le gile cobhsaí.
• Lampa ard-soilsiú (suas go dtí 106 m), solas (64 g), dlúth agus láidir
• Gile tairiseach le linn an ama úsáide ar fad
• Ilúsáid agus soilsiú curtha in oiriúint do gach cás
• USB in-athluchtaithe (cábla gan áireamh)
• Ceallraí litiam-ian 3200 mAh "18650" ardfheidhmíochta
• Leictreonaic rialaithe teochta le haghaidh oibriú ceallraí is fearr
• Cnaipe an-fheidhmiúil chun modhanna a athrú
• Uiscedhíonach (IP68) agus dustproof
• Frithsheasmhach turrainge (titim 10 méadar)
• 6 modhanna soilsithe
• Cumhacht 900 lm le haghaidh 2h agus 150 lm le haghaidh 10h30
• Féinriail mhór: suas le 54 lá
• Tá gléasanna roghnacha clogad agus rothar ar fáil
Ar fáil i 2 chineál soilsithe: solas te "Te" (níos lú tuirseach agus annoying) nó solas fuar "bán" (níos cumhachtaí)
bharántas 10 mbliana
Ideal do na gníomhaíochtaí seo a leanas: aer oscailte, spóirt faoin aer, rith cosán, camchuairt sciála, sléibhteoireacht, rothaíocht, fiach, iascaireacht, obair, canyoning ...

1979 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Ráthaíocht | 10 mbliana |
| Uasmhéid solais | 1050 lúman (solas bán) / 980 lúman (solas te) |
| Déine solais | 2830 coinnle |
| Fad max | 106 méadar |
| Féinriail uasta | 200 lá |
| Uiscedhíonta | IP68 |
| Teicneolaíocht | Faoi stiúir Cree XP-L |
| Bia | Ceallraí 3200 mAh litiam-ian in-athluchtaithe 18650 (san áireamh) |
| Ag obair | 6 mhodh |
| Toisí | 112mm x 29mm (ceann lampa) - 24.5mm (trastomhas coirp) |
| Meáchan | 65 g |
Is lampa é an lampa Micrea-USB Elf C2 a athluchtaítear ag baint úsáide as cábla Micrimhilseogra simplí.
Ultralight agus láidir (tógála alúmanaim), tá sé beartaithe le haghaidh spóirt faoin aer agus gníomhaíochtaí amuigh faoin aer.
Soláthraíonn an lampa Elf C2 soilsiú cáilíochta, cobhsaí agus cumhachtach. Tá 6 mhodh oibriúcháin aige, modh turbo le hoibríocht iomlán cumhachta (900 lumens ar feadh 2 uair an chloig), 3 mhodh le cumhachtaí níos ísle (340 lm / 150 lm / 30 lm) a bharrfheabhsú neamhspleáchas agus iad ag cothabháil gile ard agus 2 mhodh soilsithe éigeandála.
Tairgeann an lampa cumhacht soilsithe a fhéadfaidh 1050 lumens a bhaint amach sa leagan "solas bán" agus 980 lumens sa leagan "Te" (solas te).
Déanann an dá chineál soilsithe seo gur féidir freastal ar riachtanais gach duine. Tá an Elf C2 "White" (solas bán) níos cumhachtaí, tá sé beartaithe do chleachtóirí atá ag lorg gile uasta. Tá an leagan "Te" níos lú tuirseach agus níos lú annoying don úsáideoir agus don chomharsanacht.
Ligeann lasc taoibh modhanna soilsithe a athrú le lámh amháin.
Tá deimhniú IP68 ag an lampa, tá sé uiscedhíonach (suas le 10 méadar) agus dustproof. Tá sé resistant a turraingí agus titeann ó 10 méadar.
• 6 Mhodh Oibre:
- Mód Turbo: 900 lm / 2h
- Mód Príomh3: 340 lm / 4h
- Mód Main2: 150 lm / 10.5h
- Mód Main1: 30 lm / 55h
- Modh Firefly2: 2.3 lm / 25 lá
- Modh Firefly1: 0.4 lm / 200 lá
• San áireamh sa phacáiste caighdeánach:
- An lampa (rogha an chineáil soilsithe: solas te "Te" nó solas fuar "bán")
- Gearrthóg socraithe Uilíoch
- Maighnéad
- 2 O-fáinní breise
- 3200mAh 18650 ceallraí Li-ian
- Strap chun an lampa a choinneáil i do lámh
- Headband tosaigh
- Gearrthóg plaisteach
- Lámhleabhar úsáideora
• Gabhálais comhoiriúnacha ar fáil:
- Lúibín gléasta clogad (AHM-02)
- Lúibín gléasta gas rothair (ABM-01)
- Athsholáthar 18650 Li-ian 2800mAh ceallraí in-athluchtaithe Samsung
- Athsholáthar 18650 Li-ian 3400mAh Panasonic ceallraí in-athluchtaithe
- Charger ceallraí le cónascaire níos éadroime toitíní (gluaisteán)