Polannaigh Píosa Aonair Platanam Ultra Light Kinetik - SAMHAIL NUA
Is cuaillí iad an Platinium Ultra Light Kinetik le cóimhiotal HR T900 100% carbóin.
Ultralight, singil-snáithe agus deartha le próiseas déantúsaíochta úrscothach, tá na cuaillí ardchaighdeáin seo beartaithe le haghaidh ciliméadar ingearach agus rádala rian atá ag lorg cuaillí aon-snáithe is féidir a shealbhú i lámh amháin go héasca agus gan uaim. tuirse le linn an rása. .
• An-éadrom (ach 100 g in aghaidh an bhata)
• Snáitheanna carbóin 100% HR T900 trastomhas 10
• Láimhseáil cúr fada le haghaidh greim níos fearr ar fhánaí
• Strap "Ghost" éadrom agus compordach
• 45mm barr cónúil le rinn tungstain
• Leicneáin aeroD 35 mm le haghaidh tacaíochta dinimiciúil
Ar fáil i 5 mhéideanna: 105, 110, 115, 120 agus 125 cm
Bataí déanta sa Fhrainc i Grenoble
Dhíol an péire
Cuaillí an ghlúin seo caite atá beartaithe le haghaidh Conair-Rith, rásaí achair fhada, ciliméadar ingearach


996 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | 100% Carbóin HR T900 |
| Meáchan | 100g an bata [méid 115cm] |
| Gearr | 105, 110, 115, 120 agus 125cm |
| Líon na snáitheanna | 1 |
| Trastomhas snáithe | 10 mm |
| Láimhseáil | cúr fada |
| strap láimhe | Solas Ghost |
| Pointe | cónúil le barr tungstain |
| Washer | aeroD 35 mm |
| Tagairt monaróir | RKP01 |


Tá Kinetik, monaróir Francach, ag réabhlóidiú an mhargaidh ultra-chonaire agus spéir-rith le cuaillí ultra-éadrom agus láidre.
Teicneolaíochtaí a úsáideadh:
• Ábhar carbóin HR T900
Is é an teicneolaíocht carbóin ard modulus HR T900 an charbóin is éadroime, a cheadaíonn an meáchan céanna a fhriotaíocht mheicniúil a mhéadú agus a thugann ardfhriotaíocht don bhata agus cinntíonn sé maolú eisceachtúil ar chreathadh le linn úsáide.
• leicneáin aeroD
Ceadaíonn na pucks aerad 35 mm trastomhas tacaíocht dhinimiciúil ar gach cineál tír-raon.
Très content de cet achat et de la livraison
Un produit performant et ergonomique. J'ai beaucoup apprécié le professionnalisme de MG affaires pour la livraison. Je recommande.