VYPRODÁNO
• 206/226 Start TSL Snowshoes.
• Pevné, přilnavé kompozitové sněžnice s jednoduchým systémem nastavení.
K dispozici jsou 2 modely v závislosti na vaší hmotnosti a velikosti obuvi:
- 206 Berry: 30-80 kg / velikosti 35-43
- 226 Dunaj: 50-120 kg / velikosti 39-47
Dodáváno s krytem pro přepravu a skladování

382 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Barvy) | 206: bobule / 226: dunaj |
| Velikosti | 206: 35 až 43 (nastavitelné) / 226: 39 až 47 (nastavitelné) |
| Doporučená hmotnost uživatele | 206: 30-80kg / 226: 50-120kg |
| Hmota | kompozitní |
| Rozměry | 206: 55×20,5 cm / 226: 61×22,5 cm |
| Hmotnost | 206: 835 g × 2 / 226: 885 g × 2 |
| Mačky | 6 vyměnitelných ocelových hrotů (na raketu) |
| Drápy | před |
206/226 Start TSL jsou sněžnice s velmi dobrým poměrem kvalita/cena. 6 vyměnitelných špiček a přední dráp z nich dělá poutavé rakety.
Sed je přesný, rychlý a pohodlný díky stažení kotníku pomocí racku.
Tento model obsahuje klasický horolezecký klín s fixačním blokantem.
PODVOZEK
- Tvar vosího pasu umožňuje přirozenou chůzi a bezúhonný úchop
NASTAVENÍ:
- Rychlé nastavení velikosti pouhým zatlačením na patní díl.
PŘEDNÍ PŘIPOJENÍ:
Utažení předního objemu se provádí pomocí popruhu.
ZADNÍ UPEVNĚNÍ:
- Komfortní popruh
- Stažení kotníku pomocí hřebenů pro přesné a rychlé usazení
- Hluk a tlumič nárazů
AMORTIZACE:
- Tlumič hluku a nárazů S.S.A.S (patent TSL) poskytuje bezkonkurenční pohodlí
KLÍN:
- Klasický horolezecký klín
Lezecký klín usnadňuje chůzi při dlouhých výstupech a omezuje únavu lýtkových svalů.
- Má fixační blokátor
Háček:
- Přední dráp
- 6 vyměnitelných ocelových čepů (v případě potřeby k dispozici na místě)
KOMPATIBILNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
- Možnost přidání nožů S5-6