K DISPOZICI - IHNED ODESLÁNÍ
217/227 Sněžnice Escape Camo TSL.
Pohodlné a přilnavé kompozitové sněžnice, ideální pro chůzi v prachovém sněhu díky vysoké flotaci.
Sněžnice určené pro lidi cvičící velké prašanové prostory.
K dispozici jsou 2 modely v závislosti na vaší hmotnosti: 217 [40-100 kg] nebo 227 [70-140 kg]
Dodáváno s krytem pro přepravu a skladování

133 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Barvy) | kamufláž |
| Velikosti | 35 až 47 (nastavitelné) |
| Doporučená hmotnost uživatele | 217: 40-100kg / 227: 70-140kg |
| Hmota | kompozitní |
| Rozměry | 217: 55×21,7 cm / 227: 74×22,7 cm |
| Hmotnost | 217: 965 g × 2 / 227: 1 070 g × 2 |
| Mačky | 6 vyměnitelných ocelových hrotů (na raketu) |
| Drápy | před |
Sněžnice 217/227 Escape Camo TSL byly navrženy tak, aby měly vysokou flotaci v prachovém sněhu.
Mají velmi dobrou přilnavost díky 6 ocelovým mačkám a přednímu drápu na každé z nich.
Předvolby paměti Lateral Adjust a Lock Adjustment poskytují pohodlí a úsporu času při připojování:
- zapamatování velikosti boty (nastavení zámku)
- zapamatování šířky boty (Lateral Adjust)
Nastupování je přesné, rychlé a pohodlné díky ráčnovému nártnímu pásku.
Tento model obsahuje horolezecký klín.
PODVOZEK
- Tvar vosího pasu umožňuje přirozenou chůzi a bezúhonný úchop.
- Design pro dobrou flotaci v prachovém sněhu
NASTAVENÍ:
- Nastavení velikosti Lock Adjustment: Snadno se provádí, nastavovací systém ukládá vaši botu do paměti pro všechny výlety na sněžnicích.
Nastavení se provádí velmi jednoduše posunutím zadní části vázání.
PŘEDNÍ PŘIPOJENÍ:
- Systém Lateral Adjust: Pohodlí je zásadní díky bočnímu nastavení, které umožňuje integrovat jakoukoli šířku boty pro optimální obepnutí nohy.
Utažení předního objemu se provádí pomocí popruhu.
ZADNÍ UPEVNĚNÍ:
- Stahování paty hřebenovým nártovým páskem pro přesný a rychlý vstup
- Hluk a tlumič nárazů
AMORTIZACE:
- Tlumič hluku a nárazů S.S.A.S (patent TSL) poskytuje bezkonkurenční pohodlí
KLÍN:
- Snadno použitelný zdvih paty
Lezecký klín usnadňuje chůzi při dlouhých výstupech a omezuje únavu lýtkových svalů.
- Má fixační blokátor
Háček:
- Přední dráp
- 6 vyměnitelných ocelových čepů (v případě potřeby k dispozici na místě)
KOMPATIBILNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ:
- Možnost přidat frézy S7
Doplňková prezentace sněžnic 217/227 Escape TSL
parfait
transaction rapide et efficace, on ne peut pas faire mieux
tsl camo !!!
Excellent matériel, à recommander ,idéal en poudreuse : un régal
Très bien
Reçu rapidement et conforme à la description. Modèle léger et réglage très facile.
Bob
C'est là que j'ai pu trouver le modèle de raquettes que je cherchais. L'article vendu à un tarif très correct m'a été rapidement livré. Rien à redire.
Look et qualité
Seul magasin qui a su nous livrer avant nos vacances ! Ces raquettes ont un look vraiment sympa et différent. la qualité est celle de TSL, sans soucis
Très bien
Design sympa, facile à mettre et à utiliser pour un néophyte tel que moi. Livraison soignée et très rapide