Làmpada frontal Petzl Tactikka de 2.300 lúmens - Nova versió
El Petzl Tactikka és un far lleuger de 300 lúmens amb un disseny negre, camuflatge o desert per mantenir-se discret durant la caça, la pesca i les activitats a l'aire lliure.
• Lleuger (82 g) i compacte
• Tres potències d'il·luminació (temps de combustió màxim, potència estàndard i màxima)
• Tres nivells d'il·luminació blanca amb feix ampli (proximitat, desplaçament i visió llunyana)
• Il·luminació vermella discreta per a activitats en grup
• Fàcil d'utilitzar amb només un botó
• Tecnologia HYBRID: alimentada per 3 piles AAA (LR03) subministrades o per bateria recarregable Core (opcional)
• Autonomia: fins a 120h
• Potència de 6 a 300 lúmens i il·luminació de 10 a 65 metres
• Impermeabilització IPX4
• diadema rentable
• Disponibles accessoris de muntatge de casc i bicicleta opcionals
Ideal per a activitats a l'aire lliure: caça, pesca,...

584 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 82 g |
| Garantia | llum: 5 anys |
| Certificats | CE |
| tipus de feix | gran |
| Quantitat màxima de llum | 300 lúmens |
| distància màxima | 65 m |
| Impermeabilització | IP X4 (resistent a la intempèrie) |
| Menjar | Bateria recarregable d'ions de liti de 1250 mAh (inclosa) o 3 piles AAA (LR03) |
| Compatibilitat de bateria | Ni-MH o liti |
| Referència del fabricant | E093HA00 (negre) / E093HA01 (camuflatge) / E093HA02 (desert) |

• Rendiment de la il·luminació segons el protocol ANSI (American National Standard Institute):
Petzl segueix el protocol ANSI/PLATO FL 1 per mesurar i comunicar la potència d'il·luminació i l'autonomia dels seus fars. Aquest enfocament permet comparar fàcilment el rendiment de diferents models de fars de Petzl i d'altres fabricants que adopten aquest protocol, utilitzant el mateix punt de referència.
• Potència d'il·luminació (en lúmens)
Aquesta mesura es realitza entre 30 segons i 2 minuts després d'encendre el llum. Indica la potència màxima emesa, amb piles o piles noves, quan s'engega el llum.
• Distància d'il·luminació (en metres)
Aquesta és la distància màxima entre la làmpada i el lloc on només queden 0,25 lux d'il·luminació. El mesurament es realitza a l'encesa amb piles o bateries noves. La distància d'il·luminació depèn directament de la potència d'il·luminació, però sobretot de la forma del feix.
• Autonomia (en hores)
Correspon a la durada durant la qual la il·luminació és òptima, des de l'encesa del llum fins a assolir el 10% de la potència màxima. Per sota d'aquesta potència, passem a la fase de "reserva d'il·luminació".
• La reserva d'il·luminació (en hores)
La reserva d'il·luminació garanteix una il·luminació mínima de funcionament o de seguretat.