G010297-01
Vercors Guidetti Sticks
Gamma autèntica: regions i senders
Bastons de passeig per a totes les estacions (estiu/hivern) amb un disseny "Vercors" molt bonic.
Bastons destinats a senderisme de curta o llarga distància, raquetes de neu...
• Baston telescòpic de 3 seccions
• Ultra Tech 7075 d'alumini (resistent)
• Sistema de tancament Easy Lock (amb solapa), ràpid i segur
• Mànec de suro antitranspirant i còmode
• Corretja de confort transpirable
• Punta cònica amb punta de tungstè per a una molt bona adherència
• Discos de trekking prims (60 mm) i discos amples (90 mm) per a la pols d'hivern
Bastons fets a França a Grenoble
Garantia de per vida
Es ven el parell amb endolls i 2 parells de rentadores (un d'estiu, un d'hivern)



498 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Material | 7075 d'alumini |
| Pes | 268 g per pal |
| Tallar | ajustable 63-135 cm (màxim) |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | Easy Lock (clapet) |
| Diàmetre del fil | 16 / 14 / 12 |
| Gestionar | suro transpirable |
| corretja de mà | confort (antitranspirant) |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Suro | goma d'esborrar |
| Rentadora | 60 mm per a trekking i 90 mm per a l'hivern |
| Referència del fabricant | R10510 |

El sistema d'ajust Easy Lock:
El sistema d'ajust Easy Lock Guidetti garanteix un bloqueig senzill i efectiu de l'alçada del pal gràcies al seu sistema de tensió exterior.

El mànec de suro:
Una forma ergonòmica i un material còmode amb bona absorció de la transpiració durant l'ús.

La corretja de confort:
Amb una forma ergonòmica (dreta/esquerra), teixit absorbent a l'interior per evitar la irritació i la sudoració de la mà, i un fàcil ajust de la longitud de la corretja, la corretja de canellera còmoda afavoreix un bon suport de la mà i una bona adherència al mànec.
