Bastons de trekking Guidetti Horizon 2 / Horizon 3
Versió/mida ajustable per triar:
- 2 fils: 88 cm (plegat) - 140 cm (màxim)
- 3 fils: 62 cm (plegat) - 135 cm (màxim)
Els Horizon Guidetti són bastons de senderisme d'hivern fiables, resistents i fàcils d'utilitzar (ajust per vàlvules).
Estan fets de fils d'alumini 7075 T6 (un aliatge utilitzat en aeronàutica).
El mànec llarg d'escuma permet l'adherència a diferents alçades per facilitar l'adherència segons el terreny (pendient, pla, etc.).
• Construcció d'alumini 7075 T6
• Diàmetres 18 / 16 / 14 mm (versió de 3 fils)
• Mànec llarg d'escuma
• Sistema d'ajust Easy Lock fiable i durador (vàlvula)
• Corretja de mà ajustable suau
• Discos prims per a trekking i discos amples per a pols d'hivern
Bastons fets a França a Grenoble.
Garantia de per vida.
Es ven el parell amb 2 parells de rentadores (una d'estiu, una d'hivern de 90 mm)
Bastons per a senderisme durant tota la temporada, esquí de fons i raquetes de neu...

599 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini 7075 T6 |
| Pes | 250 g [Horizon 2] / 278 g [Horizon 3] |
| Tallar | 88-140 cm [Horizon 2] / 62-135 cm [Horizon 3] |
| Nombre de fils | 2 fils [Horizon 2] / 3 fils [Horizon 3] |
| sistema de subjecció | Easy Lock (clapet) |
| Diàmetre del fil | 18/16/14 [Horitzó 3] |
| Gestionar | llarg |
| corretja de mà | Corretja de canell lleugera i còmoda |
| Punt | cònic amb punta de tungstè |
| Suro | goma d'esborrar |
| Rentadora | 60 mm per a trekking i 90 mm per a l'hivern |
| Referència del fabricant | R11310 / R11400 |