Платинени / Сребърни щеки Guidetti Trail - RACE, PLUME SERIES
100% карбон или 7075 алуминий, с ръкавици или с дишащи каишки, конфигурирайте своите щеки Guidetti Trail, както сметнете за добре!
Модел за избор:
- Platinium Neo Perf: 100% въглеродни щеки с подвижни ръкавици [размери 105-130 см]
- Platinium Neo Pulse: женствен дизайн, 100% карбонови щеки с подвижни ръкавици [размери 105 до 120 cm]
- Platinium Aero Perf: 100% въглеродни щеки с дишащи каишки Ghost [размери 105-130 см]
- Platinum Aero Pulse: Женствен дизайн, пълни карбонови щеки с дишащи каишки Ghost [размери 105-120 см]
- Silver Neo Perf: 100% алуминиеви пръчки 7075 със свалящи се ръкавици [размери 115 до 130 cm]
- Silver Aero: 100% 7075 алуминиеви колове с дишащи Ghost каишки за китки [размери 115 до 130 cm]
Щеките Aero Flash Guidetti се сгъват и разгъват за рекордно време и без усилие.
Нишките просто се заключват при първия контакт на върха със земята. Сгънати по-малко от 50 сантиметра, прътите са компактни и се задържат на място чрез еластична крайна скоба. Могат да се носят на ръка или да се поставят в колан или хидратираща жилетка.
• Без усилие ултра бързо отваряне и блокиране
• Идеален за пренасяне, много компактен в сгънат вид
• Много лек (само 160 g за щека Platinium Neo Perf с размер 120 см)
• 100% HR T900 карбонови рамена или 7075 алуминиеви рамена (сребърна версия) - диаметър 14 мм
• Дълга дръжка от пяна за по-добро сцепление на склонове
• Разглобяеми "ултраудобни мрежести" ръкавици (модели Platinium Neo Perf и Neo Pulse)
• Лека и удобна каишка за китка "Ghost" (модели Platinium Aero Perf, Aero Pulse и Silver)
• Здрава и надеждна система за заключване на светкавицата за изключително бързо разгръщане
• Мек накрайник с волфрамов накрайник (намалява 80% вибрации)
• 50 мм шайби за динамична опора
• Включена чанта за носене / може да се използва като колчан
Пръчки произведени във Франция в Гренобъл
Продават се по двойки с покривало за пътеки
Щеки, предназначени за Trail Running

9187 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 100% Carbon HR T900 или 7075 алуминий |
| Тегло | 141-167 g на стълб [въглеродни версии] / 179-204 g на стълб [алуминиева версия] |
| Разрез | От 105 до 130 см |
| Сгъната дължина | 38 до 48 см |
| Брой нишки | 3 |
| система за затягане | Заключване на светкавицата |
| Диаметър на нишката | 14 |
| Дръжка | дълга пяна |
| ремък за ръка | разглобяема или хибридна светлина |
| Точка | Демпфериран пръст за всички терени (PAM) |
| шайба | 50 mm |

Guidetti, френски производител, революционизира пазара на Trail и skyrunning с нови стълбове, оборудвани със система за разгръщане на Flash Lock (патентована). Разработени със специалиста за пешеходни щеки Guidetti, щеките Platinium Aero Flash Lock Carbon са проектирани да подобрят вашата производителност: щеките са леки, здрави, сгъват се и се разгъват без никакво усилие.
Използвани технологии:
• HR T900 въглероден материал
Карбоновата технология HR T900 с висок модул е u200bu200bнай-лекият карбон, който позволява със същото тегло да повиши неговата механична устойчивост и придава на стик висока устойчивост и осигурява изключително затихване на вибрациите по време на употреба.
• Система за разгръщане на Flash Lock Stick
Системата за регулиране на Flash Lock е много лесна за използване. Има няколко предимства. Отварянето и затварянето на щеката става за секунда и без усилие. Веднъж сгънат пръчката не заема място за транспортиране.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.

• Връх с възглавничка PAM
Омекотения пръст на PAM Guidetti е разработен, за да осигури комфорт при туризъм. Потиска вибрациите и амортизира удара при контакт със земята. Ограничава шума и може да се използва на всички видове терени.